2733
2734
عنوان

بیاید از چیزای که واقعاازش ترس دارید ویا ترسیدید بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 104 پست
نازلی جونم واسه تاپیک آخرم گزارش میزنی 

باشه گلم🌹

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
باشه گلم🌹

مرسی عشقم 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبلا خیلی دل نازک بودم یه بار ندونسته سوسک زیر پام رفت پاهاش شکسته بود برعکس شده بود درد میکشید کلی گریه کردم الان اومد جلو چشم.اون روز عذاب وجدان کشیدم حالا نمیتونستم برشدارم بندازم دور مجبور بودم هی ببینمو ناراحت بشم

خب من الان سوسک بیاد تو جونم واقعأ سکته میکنم میمیرم،یا سرمو میکوبم زمین بمیرم،خیلی میترسم اصلأ تحمل ...

من فقط از سوسوک چندشم میشه ولی از مارمولک واقعا میترسم در حد مرگ فقط هن جیغ بنفش میکشم دور خودم میچرخم 

انسانم آرزوست
2728
اخ اخ چه دلي داشتي 😣😣😭😭

دیگه چاره نداشتم😭😭 یجا مستأجر بودیم ده سال خونه خالی بود انقد سوسک داشت شوهرم هرچی میکشت تمومی نداشت،انواع سم رو خریدیم ریختیم تو اون خراب شده ولی فایده نداشت،افسردگی گرفته بودم😭😭😭 سوسکاشم اندازه تانک بودن😭😭

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
دیگه چاره نداشتم😭😭 یجا مستأجر بودیم ده سال خونه خالی بود انقد سوسک داشت شوهرم هرچی میکشت تمومی ندا ...

خونتونو عوض كردين اخر يا چي؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
من فقط از سوسوک چندشم میشه ولی از مارمولک واقعا میترسم در حد مرگ فقط هن جیغ بنفش میکشم دور خودم میچر ...

من مارمولکو با دست میگیرم😐

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
2740
آره شیش سال پیش بود،الان چهارساله خونه خریدیم اومدیم خونه خودمون.

اي جان بسلامتي  

انشالله هميشه خوشبخت و شاد باشين عزيزم❤️😍

خیلی ممنون😍😍 قربونت برم الهی😙😙💋

خدانكنه عزيزدلم😍❤️

2706