2733
2739
عنوان

شما همچین عروسی داشتید چکارش میکردی

| مشاهده متن کامل بحث + 6360 بازدید | 228 پست
قربون شما ميگن دل به دل راه داره رأسته پس!؟؟😉😉😘😘😘 ممنونم

قربونت برم عزيزم😍❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوماه بعد عقد داداشم و زنداداشم برای من خواستگار اومد اما چون شوهر من غریبه بود و شناختی نداشتیم مهر ...

والا خسته شدیم اینقدر بخشیدیمو زندگیمون عقبگر کردواسه آدمای بد

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
هیچی نمیگه فقط گریه میکنه 

حالا خوبه که گریه میکنه عروس سابق ما صاف تو چشام نگاه کرد جلو شوهرم گفت مگه دروغ گفتم ؟ پس از کجا اوردی خونه و ماشین خریدی و .... کلا قیامت شد تا دو سال بعدش خیانت خودش لو رفت

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
مجردی؟

بله

ولی دلیل نمیشه چون مجردم میگم

چون همه ی عروسایی که دیدم حسودن

مثلا عروس خودمون یکم حسوده ولی درکل خوبه ازش راضی هستیم من که دوسش دارم هیچ حسادتی هم ندارم بهش

ولی یه بار یادمه خواستکار برام اومد طرف خونه داشت زنداداشم گفت که چی طرف خونه داره

من‌۳سال مستاجری کردم توهم باید سه سال مستاحری کنی مگه خونت از من رنگی تره!!!!!

تازه زنداداش من خوبه حالا بقیه فامیل که خیلی عروسای بدتری دارن که من خدارو شکر میکنم

2738
مهریه تا تهمت ناموسی زدن خیلی راهه

درسته کارش خیلی خیلی زشت بوده ولی الان که خواستگارش پشیمون نشده و در شرف ازدواجه بهتره ببخشه و زندگی برادرش خراب نشه...فقط این باعث شد که بهتر بشناستش

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
ببین بنظرم اینکار اصلا نمیتونه بی دلیل باشه شاید داره تلافی میکنه مگه میشه یکی همینجوری ازین کارا ...

هرچی جواب بدی رو با بدی نمیدن اونم اینجوری ابروی خانواده شوهر یا زن ابروی خود ادمه اونا بد باشن واسه خود ادم بد میشه

انسانم آرزوست

مگه عروسه کجایی که اینقدر بدجنسه واینکه چ کمبودی داره مگه

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
واس دختر خالت وقتي فهميد چيكار كرد يا خالت ؟ 

اون فقط گریه میکرد خاله ام انگار حالش خیلی بد شده بود میگفت شصت سال با آبرو زندگی کردم بعد عروسک اینطور آبرو ریزی کنه

خدا رو شکر اینقد دلم واسه برادر زادت سوخت وقتی داستانت رو خوندم ولی ولسه خودت خوشحال شدم ک خدا روی ا ...

اره خیلی همیشه از خدا ممنونم خیلی بهم تو زندگی لطف کرد.اره طفلک برادر زادم این وسط تباه شد..

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
2706