2733
2739
عنوان

شما همچین عروسی داشتید چکارش میکردی

| مشاهده متن کامل بحث + 6360 بازدید | 228 پست
هیچی نمیگه فقط گریه میکنه .خود کثافتش هم دانشجوی دکترای مکانیکه دانشگاه روزانه است  

اون حتما باید بره پیش روانشناس گلم 

مطمئنا از نظر روانی سالم نیس 

خانواده خالت بدی نکردن بهش ؟ 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی نمیگه فقط گریه میکنه .خود کثافتش هم دانشجوی دکترای مکانیکه دانشگاه روزانه است  

حالا دختر خالت ازدواج کرد یا نه؟؟؟

من این آرامش محضو ب تو مدیونم اینروزا خدایا دوستتدارم برای هر آنچه که بخشیدی
2728
پسر خاله ام میگه بهش میگم چرا آخه چرا اینکار رو کردی من تو زندگی برات چی کم گذاشتم میگه فقط سکوت میک ...

فک کنم تنها حسادت باعث اینکارش شده ...هیچ دلیل دیگه ای نمیبینم..ولی اخه حسادت تا این حد؟؟ که ابروی طرفو ببری؟ فک کنم مشکل روانیم داره🤔😥

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂
2740

باید طلاقش داد چون این ادم ممکنه به شوهر و دختر خودشم اسیب بزنه‌

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)

عروس ما هم یه بار برا آجی کوچکتر از خودم خواستگار اومده بود. فقط سه تا خانم اومده بودن. کسی خونمون نبود. منم شانسی خونه بودم. عروسمون نمیدونست من خونه ام. آیفون رو اون برداشت و گفت اینا دختر ندارن. خانما یه رب دم در وایستاده بودن. از اونا اصرار از عروسمون انکار. تا اینکه من از اتاق خواب اومدم بیرون. رنگش پرید. رفته بود به داداشم دروغکی گفته بود که من چون غریبه بودن گفتم شما دختر نمیدین اینجوری گفتم. داداشممم ساده باور کرده بود

میشه برای حاجت دلم دعا کنید. ممنون                        خدایا به حق خداوندیت قسمت میدم منو جز خودت محتاج هیچ کس نکن.
2706