2733
2739
عنوان

خودکشی

| مشاهده متن کامل بحث + 4498 بازدید | 159 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیاددیدم متاسفانه

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2728

دوستم موقع سوم راهنمایی به من گفت میره دستشویی شربتش بخوره گفتم چرا نمیری آبخوری گفت خجالت میکشم تعجب کردم نگو اسید تو شیشه شربت آورده بود مدرسه خورد و بدنش سوراخ شد معده اش سوخت و مرد هیچ وقت اون روز لعنتی یادم نمیره😣😔

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘
2740
من مامانم 14 سال پیش خودشو آتیش زد    

عززززیزززم

چقد دردناک😞

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

اره پسر عموم که افسردگی داشت .با دوتا برادر با یه خواهر هر سه خواهر و برادر بودن فامیل شوهر خالم بودن ۳تاش خودکشی کردن.همسایمونم یه مرد ۴۵ ساله یک ماه پیش ۳تا هم پسر داشت

😔😔😔😔😔 چی بهش گذشته بنده خدا  ولی چرا جلوی شما آخه

جلوی ما نه توی خونه پدر بزرگم بودن بعد سر ارث و میراث یکی از داییام بهش تهمت زده بود اینم همونجا تو زیرزمین خودشو آتیش زده بود

تو محله و دوست و آشنا و فامیل فقط یکی دیدم اونم دوماه بعد از فوت همسر جوانش آقا خودکشی کرد 

خیلی خیلی بد بود بخاطر شرایط روحی بعد از همسرش خدا هر دوشون بیامرزه

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2706