2733
2734
عنوان

خودکشی

| مشاهده متن کامل بحث + 4498 بازدید | 159 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هه اینم اون عدالتی که بعضی کلم پیچ بسرابخاطرش ازصیغه وچندهمسری دفاع میکنن عدالته چی کشکه چی   ...

کدوم عدالت عدالت فقط مخصوص خداست ۵سال صیغه اش بودیه روزخوش ندیدم اززنش ناراحت بودمنوکتک میزد به قدرروحیه ام صعیف بودمنواصلاجایی نمیبردبازنش همه جامیرفتن عکس میزاشتن دل منومیسوزوندن ازخداگله کردم که خدامگه من چکارکردم هنوز۲۰سالمه هنوزبچه ام به دنیانیامده بودماشینشوچپ کردقربون خدابرم که هیچیش بی حساب وکتاب نیست جوری دوتاشون دارن تاوان پس میدن که هنوزم توشوک هستن

پسر همسایمون حوزوی بود ارووم متین ، زمینه افسردگی هم داشته خودشو دار زد از پنکه یکی دیگه هم باز ...

لرستان هستین ؟

دوستانی که اسم کاربریم رو می پرسین هرچی زدم گفت تکراری لیوه رو زدم‌ ثبت شد ....لیوه یعنی دیوانه 
2731
من یدفعه مامانم تولد گرفته بود واسم  وقتی رسیدیم فهمیدم  اونم اونجاست از ماشین پیاده نشدم ...

مامان اصلیت اونجا بود ؟

دوستانی که اسم کاربریم رو می پرسین هرچی زدم گفت تکراری لیوه رو زدم‌ ثبت شد ....لیوه یعنی دیوانه 
اره اونجا بود  کاش از قبل بهم می گفتن که نمیرفتم

ای بابا تو که ی بار تایپک زدی بچه ها بهت گفتن اونم گناه داره اخرش زفتی بهش سر بزنی .جواب گوشیت رو داد.؟

2738
به جزاینکه حامله بودم یه پسر۷ماه داشتم ازمن گرفته بودن بعدبچه دومم به دنیاامدبازاونم ازمن گرفتن تامر ...

این پیام واسم سر و ته اومده لطفا یکی کپی کنه دوباره برام بفرسته💍

یه روز خوب میاد...