2737
2734
عنوان

چرابعضی ها فکر می کنن نسلشون با دختر ادامه پیدا نمی کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون فامیلی مرد رو میگیره بچه ن زن.... بخاطر اینه ک میخوان بچه پسر باشه تا فامیلیشون حفظ بشه

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
خب شایدبخاطراینکه اون دختر هرچقددراینده بچه داربشه ونسل تشکیل بده فامیلی شون اسم پدرشون خاهدبودنه ما ...

خوب اومدیم همه ی بچه هایی که اون زن بووجود اورد دختر بود اونوقت اسم پدر هم نمی مونه بنظر منمهم خونه 

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 
2728

اگه دست من بود هیچ وقت پسر نمی آوروم تا نسل فامیلهای شوهرم کلا از بین بره ، ولی حیف دست خودم نبود دختر نشد

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
2738
درسته ولی خوب نوه پسری فامیلش چیه نوه دختری فامیلش چیه

مگه فقط فامیلیه که مهمه مهم اینه منم بچه ی اون خونه ام اونام پدر لزرگ مادر بزرگمن 

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 
مگه فقط فامیلیه که مهمه مهم اینه منم بچه ی اون خونه ام اونام پدر لزرگ مادر بزرگمن 

درسته بر منکرش لعنت ولی بعضیا اینطور فکر نمیکنن کلا نوه پسریو دوست دارن دیدم که میگم

نسل تمام ما از حضرت فاطمه س شروع شده 

پيغمبر ص فقط دختر داشتن و تمام اولاد پيغمبر از حضرت زهرا هستش 

اونايي كه معتقدم پسر نسل را ميسازه ذهنيتشون از جاهليت اعرابه 

واينكر خود حضرت فاطمه مثال نقض اين موضوع هست

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
خب فامیل که مهم نیس بالاخره یکی تو نسل دختر میشه دیگه .

وللش ب این چیزا فک نکن... بنظرم فقط بی سواد و بی شخصیتا ازین تفکرهای پوچ دارن... محل نده تا بوده همین بوده

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️