2733
2739
عنوان

چرابعضی ها فکر می کنن نسلشون با دختر ادامه پیدا نمی کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 49 پست
اصلا نسل ادامه پیدا کردن به چ دردی میخوره 

خب نسل ادامه پیدا می کنه دیگه فرقش چیه دختر باشه یا پسر  چرا فکر می کنه دختر نمی تونه نسل رو نگه داره ؟

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 

چون سبک عقلن

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهرا رو بگو هی پسرپسر میکنن بعدهمه سرویس دهیشون و خوش اخلاقیاشون واسه دختراشونه بی محلی هاشون ...

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
2728
خب نسل ادامه پیدا می کنه دیگه فرقش چیه دختر باشه یا پسر  چرا فکر می کنه دختر نمی تونه نسل رو نگ ...

بخاطر اینکه فامیل بچه فامیل پدره... فامیل مادرو نمیزارن رو بچه... 

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️

انگار دایناسور و میمونیم که نسلمون منقرض بشه . وقتی من مردم بزار هیج از فامیلی و نسلمون نمونه . والااااااا

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
2738
خب نسل ادامه پیدا می کنه دیگه فرقش چیه دختر باشه یا پسر  چرا فکر می کنه دختر نمی تونه نسل رو نگ ...

تقصیر مردا نیس اگه یه زن خودش ارزشش و پایین نیاره هیچ مردی نمیتونه بالا تر از گل بهش بگه

خوب دختر مال مردمه و پسر نه

کی این حرف رو زده الان بابا بزرگ من دوتا پسر داره چهار تا دختر سرا رفتن دنبال زندگی خودشون البته کمکم می کنن ولی خالم داره خرج اون خونه رو می ده و براشون وسایل می خره خود بابابزرگم مبگه این دوتا بچم یعنی خالم و یکی داییم برام فرق دارن 

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 
بخاطر اینکه فامیل بچه فامیل پدره... فامیل مادرو نمیزارن رو بچه... 

خب فامیل که مهم نیس بالاخره یکی تو نسل دختر میشه دیگه .