2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انجام بیش از 242 هزار تست تشخیص کرونا در کشور/ مبتلایان به کووید19 در کشور به 68192 نفر رسید

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت:

✔️از دیروز تا امروز 22 فروردین 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی 1972 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد

✔️با احتساب موارد جدید، مجموع بیماران کووید19 در کشور به 68192 نفر رسید

✔️متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 122 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند

✔️تا کنون 4232 نفر از بیماران، جان خود را از دست داده اند و دیگر در بین ما نیستند

✔️خوشبختانه روند بهبود یافتگان سرعت بالایی گرفته و تا کنون 35465 نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند

✔️ 3969 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند

✔️تا کنون 242 هزار و 568 آزمایش تشخیص کووید19 در کشور انجام شده است

#کرونا_را_شکست_میدهیم

#هر_خانه_یک_پایگاه_سلامت

وبدا؛ رسانه سلامت

🌐

🆔 @webda

تماشا کردن شغل دوم اکثر ماهاست؛البته اگر قضاوت کردن را شغل اول مان حساب کنید

فکر نمیکنم جون مردم برای کسی مهم باشه ، اگه بود اون وضعیت متروها نمیشد ، یک عده مردم محتاج جونشونو گذاشتن کف دستشون ، تازه همونم برداشتن پولی کردن و گرونتر که هر کی وضعش بهتره روصندلی بشینه ، فقیرها برند بمیرند ،اینه عدالت اسلام

2740
چند روزه پس داره کم میشه  کاش امار درست باشه چون دیروز وپریروز زیادتر بو دا زاین

از شنبه دوباره زیاد میشن ماهمچنان باید بمونیم خونه

زمانش که برسد خواسته هایت داشته هایت شده اند و ارزوهایت بخشی از زندگیت😍
چند روزه پس داره کم میشه  کاش امار درست باشه چون دیروز وپریروز زیادتر بو دا زاین

نه دیروز هزار وششصد وخورده ایی بود

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
فکر نمیکنم جون مردم برای کسی مهم باشه ، اگه بود اون وضعیت متروها نمیشد ، یک عده مردم محتاج جونشونو گ ...

چرا پای اسلام رو وسط میکشی آخه 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
فکر نمیکنم جون مردم برای کسی مهم باشه ، اگه بود اون وضعیت متروها نمیشد ، یک عده مردم محتاج جونشونو گ ...

ب اسلام چ مربوطه اخه؟؟؟

دولتمردانمون مرد نیستن و درست قوانینو اجرا نمیکنن ربطی ب اسلام نداره ک

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊