2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو جامعه ما اسلام داره پیاده میشه

ن با اومدن امام زمان اون مدینه فاضله محقق میشه فقط 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2728
انگار تادوسال خونه باید موند  اونوقت ازکجا بیاریم پول قبض بدیم وشکممون روپرکنیم 😲😲

فقط برا سرکار باید بریم بیرون اونم با کلی تجهیزات .مهمونیو تفریح و اینا رو باید فراموش کنیم😭😭

زمانش که برسد خواسته هایت داشته هایت شده اند و ارزوهایت بخشی از زندگیت😍
فکر نمیکنم جون مردم برای کسی مهم باشه ، اگه بود اون وضعیت متروها نمیشد ، یک عده مردم محتاج جونشونو گ ...

یعنی تو‌ مترو هر کی میخواد بشینه باید پول بیشتر بده🙄 چه کمکی به شکست کرونا میکنه؟

خدایا تو درستش کن تو درست کنی قشنگه 🤲
2738
انگار تادوسال خونه باید موند  اونوقت ازکجا بیاریم پول قبض بدیم وشکممون روپرکنیم 😲😲

هیچی ، اونایی که پول ندارند بنده خدا نیستند ، بمونند خونه از گشنگی بمیرند. یا برن بیرون کرونا بگیرن بیمیرن 

هیچی ، اونایی که پول ندارند بنده خدا نیستند ، بمونند خونه از گشنگی بمیرند. یا برن بیرون کرونا بگیرن ...

😢😢😢😢پس برای مرگ یک راه حل خوب پیداکنیم لااقل بامرگمون مفید واقع شیم 😤😤😤😥😥😥😧😧