2737
2734
عنوان

تا حلا شده...

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 79 پست

خیلی وقتا یه بغض لعنتی دارم که با گریه کردنم تموم نمیشه

انگار قراره برا همیشه باهام باشه

از آدما متنفرم و از خدا یه سوال دارم ماهاییم اشرف مخلوقاتت؟؟؟؟؟
آدم درونگرایی که هستم ولی این روزا...

یه سوال میپرسم..شاید به نظرت خیلی بی ربط ه نظرت بیاد ولی مهمه...ویتامین دی بدنت کم نیست؟؟؟یا طبع بدنت سرد نیست؟؟

چون کمبود ویتامین دی و طبع سرد بدن افسردگی شدید میاره.من خودم یکی دو سال بخاطر همین دو عامل تا مرز جنون میرفتم

بر چهره ی دلربای مهدی(عج) صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بده که ادم باید بعضی اوقات گریه کنه تا خودشو خالی کنه

بله موافقم ولی هر کاری میکنم نمیشه 

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
2728
توصیه میکنم یه مشاور یا روانکاو بری.مشخصه خیلی جوونی.حیفه از الان زندگی انقدر برات تنگ و تاریک باشه. ...

آره جوون که هستم ولی با این حال هرکی مبینه میگه از سنت بیشتر به نظر میای

واقعا دنیا پیرم کرد

دیگه نه به زن و بچه فک میکنم نه به درس و دانشگاه قبلا آدم ازدواجی بودم ولی بعضی مشکلات باعث شده دیگه بهش فک نکنم

یه سوال میپرسم..شاید به نظرت خیلی بی ربط ه نظرت بیاد ولی مهمه...ویتامین دی بدنت کم نیست؟؟؟یا طبع بدن ...

نه فک نکنم مشکل از اینا باشه

2738
برو پیش یه نفرکه بتونی حرف دلتو بهش بزنی شاید کمی اروم شی

بدبختی همین جاست کسیم نیست برا درد و دل

البته خیلی اهل این کارم نیستم با خودم میگم بقیه به اندازه کافی مشکل دارن من چرا غم و غصشونو بیشتر کنم

دقیقا دیشب هرکاری کردم ک بتونم گریه کنم نشد.فقط ی بغض خفه کننده چسبیده بیخ گلوم.ولم نمیکنه

این اگه ادامه دار باشه به بدن آسیب میزنه ..کمی آهنگ گوش کنید شاید حالتون بهتر شد

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
دقیقا همیشه همینطور بودین یا جدیدا

همیشه همینطور بودم .. کلا از بچگی هم تا جایی که یادمه بندرت گریه کردم

بدبختی همین جاست کسیم نیست برا درد و دل البته خیلی اهل این کارم نیستم با خودم میگم بقیه به اندازه ک ...

ولی باید خودتون رو خالی کنید مثلا می تونید هر چی که اذیتتون می  کنه رو توی یه برگه بنویسید

این اگه ادامه دار باشه به بدن آسیب میزنه ..کمی آهنگ گوش کنید شاید حالتون بهتر شد

هرکاری ک بگین انجام دادم..اما بی فایده بود.بله ی جاهایی واقعا گریه ادمو اروم میکنه اما امون ازاون روزی ک حتی ی قطره اشک هم نتونی بریزی و همش بشه ی بغض.ک هیچوقت نشکنه..

2706