2737
2739
عنوان

ختنه

1746 بازدید | 62 پست

سلام .پسرم چند روز دیگه یک ساله میشه و قرار بود عید ختنه کنیم ک بخاطر کرونا نشد.البته میدونم حالا میاید میگید که چرا تاحالا انجام ندادی. ب دلایلی جور نشده بود. اما الان میخوام بعد واکسن یک سالگیش ی دکتر خصوصی بیاد و تو خونه ختنه کنه . خواستم نظرتونو بدونم؟که الان انجام بدم یا بمونه بعد کرونا. اینم بگم ک الان تو ایام تعطیلی بیشتر وقت دارم برای پسرم ک با خیال راحت تا خوب میشه پیشش باشم. ولی باز دو دلم . ممنون میشم نظرتونو بگید!؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیدونم چی بگم فقط من ۴ ماهگی پسرم و بردم ختنه 

و همیشه پشیمونم میگم کاش زودتر برده بودمش😔

همون روز اول و شب اول خیلی سخت بود

خیلی میترسیدم خونریزی کنه

روز سوم تا پنجم هم بخیه هاش همه افتاد

پوشک اون موقع سایز ۴ واسش میبستم بززگ باشه اذیت نشه

نگران نباش شب اول فقط سخته بعدش دیگه راحته

اه کم کرونا کرونا کنید عزیزم مگه قراره سوار هواپیما بشه بره اصلا کی قراره بره تا الانم خیلی دیر انجا ...

اخه عزیزم اطرافیان میترسونن . ک نکنه خود دکتره کرونا داشته باشه و این حرفا . خودمم سنم کمه و اولین بچمه خیلی با تردید و ترس تصمیم میگیرم

تو خونه ؟ تو اتاق عمل ختنه میکننا😐😐😐😐

نه اتاق عمل لازم نیست🤔

من‌پسرم و بردم دکتره یه اتاق داشت اونجا ختنه کرد 

فقط باید لوازم کامل باشه که یکم چیزی گقته بود خودمون گرقتیم

یه چیزهایی هم خودش استفاده کرد

البته من اولش و دیدم بعد که شروع کرد اومدم بیرون 

2740
نمیدونم چی بگم فقط من ۴ ماهگی پسرم و بردم ختنه  و همیشه پشیمونم میگم کاش زودتر برده بودمش😔 ه ...

اره میدونم. ولی واقعا جور نشد تا الان ختنه کنم😣اما بعد واکسن حتما اقدام میکنم . خانمایی ک اومدن جواب دادن ترسم و کم کردن

اخه عزیزم اطرافیان میترسونن . ک نکنه خود دکتره کرونا داشته باشه و این حرفا . خودمم سنم کمه و اولین ب ...

والا این کرونا رو جوری توصیف کردن که فک میکنیم ادمه قرار بزاره بره والا ۳ ماهه استرسشو گرفتیم چی شده کی قراره بره اخه

والا این کرونا رو جوری توصیف کردن که فک میکنیم ادمه قرار بزاره بره والا ۳ ماهه استرسشو گرفتیم چی شده ...

دقیقا . انقدر استرس میدن . خودم دانشجوام . و اگر دانشگاه ها باز شه مطمینم وقت نمیکنم خیلی پیشش باشم بنظر خودم الان بهترین زمانه . 

روزی ک پسرمو ختنه کردم ۲ ماهش بود چقد گریه کرد تا سه روز سردرد داشتم چون فقط گریه میکردم با گریه هاش . بعد اولیتن ادار دردشون کمتر میشه داروهاشم سرساعت بده اصلا نترس . میاد ختنه میکنه میره ب دکتره هم بگو ماسکو دستکش بپوشه . مراعات کنه . پیشاپیش مبارک