2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رسمی نمیکنه ولی حقوقشون بالاست 

برادرشوهر من هست نمیدونم البته دقیقا چقدر 

چن سال پیش بهم اس ام اس واریز حقوقشو نشون داد ۵ تومن بود میخواست پز بده مثلا😐 اون موقع هم ۵ تومن خیلی پول بود

خدایا تو بخواه... تو بخوای همه چی حل میشه❤
2738
رسمی نمیکنه ولی حقوقشون بالاست  برادرشوهر من هست نمیدونم البته دقیقا چقدر  چن سال پیش به ...

آره پنج وخورده ای پایش هست منم دوسه سال پیش همچین موردی دیدم میگن حقوقاشون کم کردن حقیقت داره؟

آره پنج وخورده ای پایش هست منم دوسه سال پیش همچین موردی دیدم میگن حقوقاشون کم کردن حقیقت داره؟

نمیدونم بخدا 

ولی فکر نکنم خیلی کم کرده باشن اینا که وضعشون خیلی خوبه

خدایا تو بخواه... تو بخوای همه چی حل میشه❤
بعله الان یکساله ک این قولو گرفته داره عملی میشه اگه خدابخواد

انشالله ، همسر من هر سال داره کارمند نمونه میشه  وقول رسمی میگیره ، کارش هم مهم هست ، ولی متاسفانه هنوز خبری نیست ، رسمی شدن فقط ربطی به شرکت نفت نداره ، دولتم تاثیر زیاد داره که اینا بتونن رسمی کنن

خدایا مواظب پسرم باش   
انشالله ، همسر من هر سال داره کارمند نمونه میشه  وقول رسمی میگیره ، کارش هم مهم هست ، ولی متاسف ...

بله دقیقا خون به دل میکنن خبری هم نیست حالا ازقرارمعلوم قولشو دادن ممکنه وعده سرخرمن باشه اصن😕

کم نکردن ولی مث اون موقع ها هم زیاد نیست که اسم و رسم خاصی داشته باشه 

خدایا مواظب پسرم باش