2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله دقیقا خون به دل میکنن خبری هم نیست حالا ازقرارمعلوم قولشو دادن ممکنه وعده سرخرمن باشه اصن😕

انشالله که خبری باشه ، ما هر سال اینقد امیدوار میشیم که میگیم ایندفعه دیگه رو شاخشه ، باز یهو ماجرایی میچسبونن بهش که نمیتونیم رسمی کنیم فعلا

خدایا مواظب پسرم باش   
2728
خیلی..واقعا هرچی حقوق و مزایا هست براشونه..اماشنیدم دارن کم میکنن امسال دوبارزدن تو سر حقوقاشون

عزیزم من به چشم خودم دارم میبینم 

خودم تنها نیستم ، چن نفر دوستان و فامیل ها دارن شرکت نفت کار میکنن ، و همه شرکت ها روز به روز مزایاشون رو حذف میکنن ، فقط حقوق و غذای سرکارشون و چیزای خیلی عادی که اکثر جاها میدن

خدایا مواظب پسرم باش   
خیلی..واقعا هرچی حقوق و مزایا هست براشونه..اماشنیدم دارن کم میکنن امسال دوبارزدن تو سر حقوقاشون

حتی اونی که رسمی هست داره دوازده پونزده حقوق میگیره و مدیر هست ، دیگه مزایای قبل رو نداره جز همین حقوق و خوراک و رفت وامدش 

خدایا مواظب پسرم باش   
عزیزم من به چشم خودم دارم میبینم  خودم تنها نیستم ، چن نفر دوستان و فامیل ها دارن شرکت نفت کار ...

بله الان یه خانومی فرمودن ک کم نکردن اما امسال دوبار تو سرحقوقاشون زدن و کم کردن و کم کردن مزایا ک خیلی کم شده قبلا خیلی خوب بودن و ابهت دیگه ای داشت

حتی اونی که رسمی هست داره دوازده پونزده حقوق میگیره و مدیر هست ، دیگه مزایای قبل رو نداره جز همین حق ...

بنده خداها خورد و خوراکشونم داغون شده هربار یه پیمانکار واسه رستورانش میگیرن هربارم داغون تر

2740

هرسال واسه همه کارمندا از حقوق و مزایا میزنن، البته بیشتر برای رسمی ها

به نظرم قراردادی ها وضعشون بهتره، چون الان سنواتشون یکساله تسویه میشه، ولی رسمیا معلوم نیست قوانین جدید می نویسن و با این طرحهای واگذاری بخش خصوصی و اوضاع داغون ایا پایان خدمت پولی برای سنوات بهشون برسه یانه

وزارت نفت بخشهای مختلف داره همه حقوق مزایای یکسان نمیگیرن البته تا اونجایی که من شنیدم

هرسال واسه همه کارمندا از حقوق و مزایا میزنن، البته بیشتر برای رسمی ها به نظرم قراردادی ها وضعشون ب ...

درست میفرمایین عزیزم اما همین قراردادیا چندروزپیش پونزده درصد ازحقوقشون کم شد دوباره لااقل اگه رسمی باشن دغدغه ای برای آینده ندارن قبول دارین؟

شوهر من الان رسمی شده ماهی ۱۵ بهش گفتن 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩