2733
2734
عنوان

شما باشین میذارین شوهرتون بره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 54 پست

چون اینجوری هسی یکم کارت سخته من از همون اول دوست نداشتم بره جایی با دوستاش دورهمی و... گفتم تفریح میخای برو باشگاه یا فوتبال چیزی اینجوری چون چیزی بهمم نگه خودمم با دوستام نرفتم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
سمت روستا راستش ترس از کشیدن مواد مخدر هست ..نه شوهر شما ولی یکی توشون غلطی باشه ..تمامه ..نمیدونم چ ...

روستا غیر از فامیلامون غریبه نداریم خاله هامن و عمو و هممون فامیلیم

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره، مردها گاهی لازمه خودشون با دوستان خودشون باهم خوش بگذرونن البته نه همیشه مث ما خانوما، من معمول ...

نه شوهرم از برج ده جایی نرفته تنهایی براهمین میگه برم

2731
نه میگه برو اون از خداشه برم

خب دیگه، پس توام نباید مخالفت کنی🤗🤗🤗

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

چه ادم گیری هستی .گناه داره بره حالش عوض میشه .خدایی دوروزه عمرو عشق و حال کنید خیانت که نمیکنه گلم بره بگرده عیبش چیه مث شوهر من خوب بود پنهانی ادم بیاره با دوس دختراشون ؟؟ محدودش نکن که ازت پنهان کنه صداقتش خوبه .وگرنه میگفت تنها میرم و بعد میرفت پیششون پس سخت نگیر

😁نمیذارم شوهر خودمو نمیذارم شوهر بقیه رو اجازه میدم😂

تو دیگه کی هستی🤣🤣 

میگم تو سال در ماه نووینه وره ای رفق بازی جا دنیه😁

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
2738

چون خودتدمیری و ایشون کاری نداره قاعدتا باید بذاری بره ولی من خودم نمیرم جایی..تا چند ماه پیش همسرچنهروقت میخواست بره من مخالفت میکردم یا نمیرفت یا اهمیت نمیداد و میرفت..ولی چند وقت میش فهمیدم که بعضی وقتها میره تو جمع دوستاش و به من الکی میگه که کار برام پیش اومده و...بعد از اینکه لو رفت قرار گذاشتیم هرجا میخواد بره بگه و منم سخت نگیرم..الانم اکر بخواد بره دوست ندارم ولی خوب میذارم بره تا دوباره بهم دروغ نگه

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
چون اینجوری هسی یکم کارت سخته من از همون اول دوست نداشتم بره جایی با دوستاش دورهمی و... گفتم تفریح م ...

از دوستاش مطمئنم که مثبتن 

البته اینم بگم الان بخاطر کرونا خودشم نمی ه ولی اگرم بخواد بره بهش میگم بخاطر کرونا نرو قبول میکنه

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
چه ادم گیری هستی .گناه داره بره حالش عوض میشه .خدایی دوروزه عمرو عشق و حال کنید خیانت که نمیکنه گلم ...

نه هرکاری کنه اولش بم میگه چون دیگه میره سرکار وقت سرخاروندنم نداره

2706