2726
عنوان

شما باشین میذارین شوهرتون بره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 54 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم چرا از پسرخاله هاش بدم میاد

اگه مشکل دارن

مثلا سیگاری موادی هیزی کردنی به شوهرت بگو 

اما اگه نه خب ایرادی نداره به نظرم

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
2728

اره، مردها گاهی لازمه خودشون با دوستان خودشون باهم خوش بگذرونن البته نه همیشه مث ما خانوما، من معمولا دو سه ماه یکبار شوهرم با داماداشون یا دوستاش ،دوسه شب میرن خونه روستایی و انجا حسابی هوایی به کلشون میخوره خیلیم خوبه.

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود.....

همسرمذاینقدر عاقل هست بدونه توی این وضعیت نباید بره گردش خوشبختانه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
ینی اخم و تخم نکنم؟

نه چون میزاره بری، اگه نمی زاشت یه حرفی😬🤦‍♀️

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
نه کلا جایی نرفته از روستا هم نمیرن بیرون

هم.ن روستا رفتن و با پسرخاله ها بودن خطرناکه دیگه! کلا هرکی تو خونه خودش فقط باید باشه نه با پدر و برادر و خاله و پسرخاله! قرنطینه معنی داره!

البته بااین اوضاع واحوال کرونایی نمی گذاشتم ولی وقتهای دیگه آزاد بره

نه جایی نرفته از روستا بیرون نمیرن میرم باغ پدرشوهرم

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
اگه مشکل دارن مثلا سیگاری موادی هیزی کردنی به شوهرت بگو  اما اگه نه خب ایرادی نداره به نظرم

نه اصلا حتی قلیونم نمیکشن

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
نه اصلا حتی قلیونم نمیکشن

خب دیگه بذار یه بار بره حال کنه با رفقاش

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
2706