2737
2734
عنوان

شما باشین میذارین شوهرتون بره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 54 پست
نه شوهرم از برج ده جایی نرفته تنهایی براهمین میگه برم

خوب گناه داره، ولی وجدانا اگه اجازه دادی و رفت دیگه اخم و تخم نکن که خوشیش به کامش تلخ نشه، زهر مارش نشه، اخه دیدم اینطوریه که خانمه راضی نبوده اینقدر خودخوری کرده ، تفریح کوفت شوهرش میشه، همون اول اجازه نمیداد بره بهتر بود.

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون خودتدمیری و ایشون کاری نداره قاعدتا باید بذاری بره ولی من خودم نمیرم جایی..تا چند ماه پیش همسرچن ...

اره منم نمیگم نرو ولی اگه دوس نداشتم بره خودمو نارحت جلوه میدم

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
اگه اون همیشه دل به دلت میدن تو هم همین کارو کن. چون واقعا این رفتارا باعث میشه طرف زده بشه. خوشت ...

نه اون خودش خیییلی خوبه هررچی بگم هرچی بخوام نه نمیاره

2731
البته اینم بگم الان بخاطر کرونا خودشم نمی ه ولی اگرم بخواد بره بهش میگم بخاطر کرونا نرو قبول میکنه

من چون دیگه میره سرکار باید جایی نره میخوان برن باغ پدرشوهرم

خوب گناه داره، ولی وجدانا اگه اجازه دادی و رفت دیگه اخم و تخم نکن که خوشیش به کامش تلخ نشه، زهر مارش ...

باشه مرسی عزیزم😘😘

فقط میدونم به مرد جماعت نباید رو و ازادی داد بره دختر بازی میکنه هزار جور کار دیگه میکنن امادگیشو ...

شوهرم ازین کارا نمیکنه حتی تل و وات نداشت تا ماه قبل گوشیشم دائما دستمه مطمئنم ازش

2738