2733
2739
عنوان

عروس تنبل یا چی

| مشاهده متن کامل بحث + 4528 بازدید | 141 پست
خب وقتی رعایت نمیکنه و باعث دلخوریتون شده. اینقد ازش پد ذیرایی نکنید مثل ول باهاش رفتار نکنید ک فک ...

منم پذیرایی نمیکنم دیگه اخمم نمی کنم فقط گفتم شاید اینجا کسی چیز جدیدی یادم داد چون دوس ندارم دلخوری بینمون بوجود بیاد

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
عروس عموی من وقتی میومد خونه ی مادر شوهرش دست به سیاه و سفید نمیزد هیچ. وقتیم حموم میرفت لباساشم میز ...

عجب پسرعموتون بد حرف زد با مادرش. دلم سوخت. درسته باید طرف خانمشو می‌گرفت ولی نه اینجوری. به خانمش نمیتونه بگه کار کنه؟ لباس خودشه دیگه . اونوقت به مادرش بی احترامی کرد.

پروردگار مهربونم شکرت.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی میگین شماها نکنه جمع بکنه جمع  منوکه مبینین اینقدرنوکری همه اشون کردم یه سال که همه اشون اس ...

دقیقا منم چون از شوهر سابقم خوردم دیگه یاد گرفتم همش ب مامانم میگم بابا اینقدر بیش از حد محبت نکن خودتو ما کوچیک میشیم از همه نظرم از همشون سرتریم بابا بعضیا دور بر میدارن نه از کسی بخواه کلفتیتو کنه نه کلفت کسی شو ، هی میگه نه ولش کنین درست میشه

2731
حرفتوقبول دارم درحدظرف شستن بایدکمک کنه من خودم خانواده شوهرم روسایین میریم اونجا ظرف هارومیشورم جار ...

عزیزم درکت میکنم منم با شوهرم فامیل وهمشهری نبودم اما جاریم فامیلو همزبونشونه دوهفته میرم شهرستان با خواهر شوهرم کل خونه تکونی وکارا رو انجام میدیم درحالی که آشپزیه این همه ادم هم کلا رو دوش منه اونوقت جاریم یا نمیاد اونورا یا اگر بیاد خانم میشینه  عمرا یه تخم مرغ برای خودش حتی بپزه ولی چون فامیل زیاد داره اونورا کسی بهش تو بگه زود میذاره میره در واقع دنبال بهونس ببین چه احترامی داره ولی من بیچاره تو غربت حتی زبون محلیشونو نمیدونم بازم ازم راضی نیستن و کلی اذیتم میکنن ...

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
بیخیالش شو. مدلش همینه. میخواد رو به خانواده شوهر نده. من دو تا زن داداش دارم.هرچقدر اولی خوب و قاطی ...

آره منم بی خیال شدم بهتر خرجم کمتر زحمتم کمتر کلا دیگه نه میگم عا نه میگم نه قبلا همش داداشمو نصیحت میکردم دیکتاتور نباشه الان میبینم نه الانه که اون سوار شه دیگه فقط میگمو میخندم فقط

دقیقا منم چون از شوهر سابقم خوردم دیگه یاد گرفتم همش ب مامانم میگم بابا اینقدر بیش از حد محبت نکن خو ...

نمیدونم ولی آدم یه وعده مهمونی میره ظرفها وسفره رو کمک میکنه،من خانواده همسرم رو دعوت کنم نمیزارم هیچ کار کنن خونم،ولی اگه بریم اونجا حتما ظرفها رو میسوزم،با اینکه سه تا جاری هستیم ودوتا خواهر شوهر،یکی از جاریام که بزرگست اصلا انگار نه انگار،مثل اینکه اومده هتل

دنیام دخترم
2738
اینجوری شما هم بار مسئولیتو میندازی گردن مادرت،بعد غذا بگو مامان بشین من و آبجی فلانی(عروستون)میشوری ...

هزار بار اینکارو کردیم مامانم خواهش کرد دیگه نکیم میگ زشته

دقیقا منم چون از شوهر سابقم خوردم دیگه یاد گرفتم همش ب مامانم میگم بابا اینقدر بیش از حد محبت نکن خو ...

درست نمیشه که هیچ پرو تر هم میشه   اینا سیاست بلدن منم اگه بلد بودم الان به آشپز خانواده شوهر نبودم نمیگم نباید کار میکردم ولی باید از اول تقسیم کار میشد نه اینکه کلا آشپزی رو وظیفه من بدونن وخودشون سرشون تو گوشی باشه

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
نمیدونم ولی آدم یه وعده مهمونی میره ظرفها وسفره رو کمک میکنه،من خانواده همسرم رو دعوت کنم نمیزارم هی ...

همین جاریت که انگاراومده هتل همیشه عزیزه تا اونی که کارمیکنه بعضی پادرشوهرها میگن میتونی لنگت بگیری بالا نمیتونی ظرف بشوری

2706