2737
2734
عنوان

عروس تنبل یا چی

| مشاهده متن کامل بحث + 4526 بازدید | 141 پست
اسی جاری کوچیکه منم همینجوریه  اون تو دوران عقدم ک میرفت خونه پدرشوهر حتتتییی رختخوابشون ...

بخدا اینم همینه یه بار رختخوابش تو اتاق من تا عصر پهن بود منم راستش عمدا جمع نکردم منم غرور دارم 

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
برو ظرفارو بشور بعد صداش بزن بگو استکانتو بی زحمت بیار دارم ظرفارو میشورم اونم بشورم‌. 

صداش بزنی میاره خدایی بی ادبی نمیکنه اما چندتا چیزو بش بگی بعد کلا من دلم میسوزه خیلی هواشو داشتم الان میبینم سواستفاده میکنه دیگه خنثی شدم میگم کاش آدما در مقابل محبت قدردان بودن تا محبتا قطع نمیشد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوستان متشکرم عذاب وجدان گرفتم نمیخوام خواهر شوهر بدی باشم اما نمیخوامم هر کی از راه میرسه از محبت خانواده ما سو استفاده کنه دلم میخواست نظرات شماهم بشنوم چکار کنم که کار درستی باشه دل کسی نشکنه

2731
خوب میگم شاید چند بار اینجوری بگین یاد بگیره

چند بار خواهرم گفت بش انجام داد اما بقیش چی ، من دلم میخواست یه بار مثال داداشمو باباشو براش میزدم وجدانشو بیدار میکردم مامانم نمیذاره میگه حتی مودبانه هم بش چیزی نگین

اگه داداشت شعورش میکشه کمک میکنه بیخیال مهم شما دو نفرید متوجه زحمت مادرتون میشید مادرتونم بگو صبحونه خورد تا اخر سر سفره نشینه گاهی بلند بشه بره دنبالکاری ببگه خورید بذاریدتو سینگ میام میشورم .یا بگه خوردید جمع کنیدلیوان و دوتا تیکه اضافه جمع کنه بره.

عروس عموی من وقتی میومد خونه ی مادر شوهرش دست به سیاه و سفید نمیزد هیچ. وقتیم حموم میرفت لباساشم میزاشت مادر شوهرش بشوره میگفت لباسشویی ندارین منم بلد نیستم لباس بشورم مادرشوهرش هم که خالش هست تا عروسی هیچی نگفت بعد عروسی به پسرش گفت من نمیتونم خدمتکارش باشم پسرشم گفت باشه دیگه نمیارمش منکه نمیتونم اون مجبور به کار کردن کنم حالا ۵ سال میگذره اصلا یه بارم مهمونی نیومدن فقط یه بار عروسی خواهرش یه بارم عروسی برادرش مثل مهمون اومدن و رفتن.حالا درسته که میگین ادب حکم میکنه بشقاب و لیوان خودش و برداره ولی عروستون اینکاره نمیکنه شما نباید ازش توقع داشته باشین اون باید خودش بفهمه میتونین به عنوان مهمون بهش برسین یا اینکه خدمت نکنین بعدشم شما به مادرت م هیچی نگو شاید به خاطر پسرش ازش توقع نداشته باشه اگرم مادرتون اذیت شد خودش میگه شما فقط خودتون میتونین برا عروستون کاری انجام ندین.

اگه داداشت شعورش میکشه کمک میکنه بیخیال مهم شما دو نفرید متوجه زحمت مادرتون میشید مادرتونم بگو صبحون ...

داداشم کلا در خدمتشه مامانم از اون بدتر همراه با قربون صدقه خودشم خونمو نو دوس داره اصلا دوس نداره بره 

2738
عروس عموی من وقتی میومد خونه ی مادر شوهرش دست به سیاه و سفید نمیزد هیچ. وقتیم حموم میرفت لباساشم میز ...

دقیقا منم دهنمو چشممو بستم نه جلوش نه کاری براش میکنم نه ناراحت میشم 

اولش آره کمک میکردم ، بعد مامان میگفت بیا بشین میگفتن نه مامان شما پختی ما جمع میکنیم میشوریم ، یا ب ...

اولش؟ ینی آلان دیگه نمیکنی؟ عزیزم خونه مادر شماس. عروستونم مهمونه خونتون. ب داداشت بگو جمع کنه. مامانت نکنه. البته کارعروستون خ زشته. یجوری هماهنگ کنید اینقد زیاد نیاد بمونه. 

اولش؟ ینی آلان دیگه نمیکنی؟ عزیزم خونه مادر شماس. عروستونم مهمونه خونتون. ب داداشت بگو جمع کنه. ماما ...

من بم فشار میاددو هفته بذارم جلوش بردارم حس خدمتکار بم دست میده بخاطر همین دیگه سر سفره نمیشینم نمیخورم جمع نمیکنم در عوض اخمم نمیکنم دیگه اگه راه حل بهتری بلدی خوشحال میشم بشنوم

ما شانس نداریم خواهر من اولین باری که خونه مادرشوهر سابقم رفتم بم گفت ما رسمونه میشینیم عروسمون کارا ...

خب وقتی رعایت نمیکنه و باعث دلخوریتون شده. اینقد ازش پد

ذیرایی نکنید مثل ول باهاش رفتار نکنید ک فک نکنه شمام خیلی حال میکنید بااین کارش

چی میگین شماها نکنه جمع بکنه جمع 

منوکه مبینین اینقدرنوکری همه اشون کردم یه سال که همه اشون اسکلت بودن وقتی من شدم عروسشون پولدارشدن ازپا قدمم چاق شدن ازرسیدگی زیادمیکردم هرروزصبح باجارودستی همه جاروجارومیزدم دستشویی میشوستم جوراب پدرشوهرم درمیاوردم حنا دستوپای همه اشون میزاشتم 

حتی پول شوهرم روازش میگرفتن حتی یه لباس هم واسه من نمیگرفتن 

تا عروسی کردم یه کتک حسابی هم ازدست همه اشون خو ردم به جز شوهرگلم 

بعدمزدم هم دادن که الان ازوقتی کتکم زدن ۴ساله دارم میسوزم ازدرد 

آه دلم گرفتشون خیلی هم خوب گرفتشون

حالا دیکه عقلم اومده سرجاش میدونم دیره ولی اومده تا دیه یادبگیرم واسه هیچ احدوناسی نوکری نکنم 

که امروز روزهرکاری کنی پدرسگاوظیفه میدونن

عقدن هنوز عزیزم ولی کلا اهل دعوتم نیست من خودم بهترین رستوران دعوتش کردم شاغله اما هیچی ازش ندیدم ، ...

بیخیالش شو. مدلش همینه. میخواد رو به خانواده شوهر نده. من دو تا زن داداش دارم.هرچقدر اولی خوب و قاطیه با ما دومی نیست. دومی کلا بااین فکر ازدواج کرده که خانواده شوهر دشمنن. مامانم بنده خدا همش داره مثل مهمون پذیرایی می‌کنه ازش چون عقدن فعلا. منم ناراحت میشدم که چرا کناره گیری می‌کنه .خواهرم گفت. من بیخیالش شدم من براش هدیه می‌خریدم باهاش. تماس می‌گرفتم دیدم نه مرغش یه پا داره منم بیخیالش شدم تا خودش بفهمه طرز رفتار ما با دو تا جاریا ازین. به بعد متفاوته شاید تو خودش پیداش کنه مشکلشو.بعضی عروسا خودشون نمیخوان خوشی رو انگار.البته من و خواهرم دوریم از مامانم اینا . کمتر میبینیم همو.

حالا شما هم بیخیالش شو. به قول بچه‌ها میخواد گریه. رو دم حجله بکشه.

پروردگار مهربونم شکرت.   
من بم فشار میاددو هفته بذارم جلوش بردارم حس خدمتکار بم دست میده بخاطر همین دیگه سر سفره نمیشینم نمیخ ...

اینجوری شما هم بار مسئولیتو میندازی گردن مادرت،بعد غذا بگو مامان بشین من و آبجی فلانی(عروستون)میشوریم خودش میاد دیگه،چندبار بگین میفهمه خودش

دنیام دخترم
2706