2737
2739
عنوان

باردارا تو رو خدا ج بديد تا حالا شده حركت جنينتون كم شه

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 44 پست
عزیزم همون نبض ها حرکت حساب میشه، منم چندبار بهمین علت رفتم لیبر و نوار چک کردم تا چیز شیرین میخوردم ...

من قندم ٢٠٤هه يعني ديابت دارم!؟

شما ديابتو چكار ميكنيد من هنوز دكتر نرفتم!!!

خرما ضرر نداره بخورم!

من قندم ٢٠٤هه يعني ديابت دارم!؟ شما ديابتو چكار ميكنيد من هنوز دكتر نرفتم!!! خرما ضرر نداره بخورم!

۲۰۴ خیلییییییی بالاست، ناشتا باید زیر ۹۵ و ۲ساعت بعد غذا زیر ۱۴۰ باشه در غیراینصورت انسولین میدن 

نه یه دوتا دونه بخور حرکات و چک کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۰۴ خیلییییییی بالاست، ناشتا باید زیر ۹۵ و ۲ساعت بعد غذا زیر ۱۴۰ باشه در غیراینصورت انسولین میدن&nbs ...

اخه من قبلش بتامتازون زدم .با چندتا دكتر تو سايت صحبت كردم ميگن احتمال داره واسه همون باشه صبر كن ي هفته بعد بتامتازونا دوباره تكرار كن 

2728
دیگه بتامتازون که قند و روو ۲۰۰ نمیبره عزیزم

ولي خوب ي دفع قندمم از هفتاد نميره رو دويست اونم من كه اصلن اهله قندو شمرو شيريني نيستم و تو بارداريم از شيريني بزم ميومد 😢😢😢در هر صورت خدا بزرگه 

٢٨

حرکت جنین از هفته ۲۸تازه حرکتاش مهم میشه

تو ی ساعت حداقل در روز ۴بار ضربه بزنه کافیه

جنین از هفته ۳۴ب بعد حرکتاش بیشتر میشه من تو این هفته ها بوده تا دو روزم تکونشو حس نکردم

Lea  

سر بارداری اولم دخترم زیاد تکون نمیخورد

کلن اینجور بود

واسه همین اکثر اوقات میرفتم بهداشت ک صدا قلبشو بشنوم

الحمدولله هیچی نبود و الانم ی سالشه❤❤

ولی خوب مرتب میرفتم چک میکردم ک خیالم راحت شه

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹

من باردارم گاهی هلی کوپتری میزنه گاهی تکون نمیخوره 

طبیعیه

برای اطمینان چند تا سرفه محکم بکن معمولا سرفه کنی یکم جا ب جا میکنه خودشو

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2738
منم وقتی میرم حموم یه روز کامل تکون نمیخوره...انگار مثل نوزاد میخوابه...الانم از صبح که رفتم دوش گرف ...

چ بچه خوبی😁ای جان

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

طبیعیه

برا من بعضی روزا خیلی تکون میخوره 

بعضی روزا یهو به خودم میام میبینم اصلا تکون نمیخوره

امروز که داغونم کرده نمیتونم صاف وایسم ،جمع شده سمت راستم و حسابی فشار میاره

طبیعیه برا من بعضی روزا خیلی تکون میخوره  بعضی روزا یهو به خودم میام میبینم اصلا تکون نمیخوره ...

مثه من امروز رفته بود رو كليه سمته راستم كج راه ميرفتم 

چ بچه خوبی😁ای جان

خدا کنه بعده اومدنشم اینطور راحت و بدون گریه شیرشو بخوره بخوابه.

هنوز تکون نخورده از اونموقه.اوایل میترسیدم بعدا دیدم وقتی حموم میکنم اینطور میشه

ولي خوب ي دفع قندمم از هفتاد نميره رو دويست اونم من كه اصلن اهله قندو شمرو شيريني نيستم و تو بارداري ...

عزیزم من باردار نبودم مثل خودت همیشههه افت قند داشتم ولی از هفته ۲۶اتفاقی فهمیدم قندم بالاست اونم بخاطر هورمونی هست که از جفت ترشح میشه و هفته به هفته بدتر هم میشه من الان روزی ۱۰۰ واحد انسولین میزنم خیلیییییه ولی باز انگار آب میزنم مقاومت داره شدیددد

عزیزم من باردار نبودم مثل خودت همیشههه افت قند داشتم ولی از هفته ۲۶اتفاقی فهمیدم قندم بالاست اونم بخ ...

ن من تو بارداري تا شونزدع هفته هم خوب بودم 😢😢😢ي دفع اينجور شدم انشاله ب سلامت بچتو بغل كني گلمممم

2706