2737
2739
عنوان

باردارا تو رو خدا ج بديد تا حالا شده حركت جنينتون كم شه

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از دکتر پرسیدم گفتم یع وقتایی حرکت جنین کم میشه گفت عادیه یه روزایی زیاده یه روزایی کم البته اون موقع۲۸هفته بودم

تیکر کنکوره میشه واسه قبولیم دعا کنید                دوستم میشه لطفا یه صلوات مهمونم کنی از صلوات های شما کلی نتیجه دیدم مرسی❤
2728
٢٨

اشکال نداره طبیعی فق ماه های بالاتر حواست رو جمع کن اشتباه من رو نکن من از ۳۵ هفتگی حرکاتش کم شده بود گفتم طبیعی غافل اینکه اب دور جنین کم شده بود به حداقل رسیده بود ولی خدا رو شکر اتفاقی نیوفتاد

میشه برای سر به راه شدن داداشم یه صلوات بفرستین... یا امام زمان امیدم به خودته نا امیدم نکن...
2740

نترس عزیزم منم مصرف قند پایین بود نینی زیاد تکون نمیخورد چون طبیعیه دلیلش بخاطر اینکه چیزای شیرین نمیخوری منم مثل شما بودم نگران نباش حالا پانشی بری یچیز شیرین بخوری خواستم بگم نترس طبیعیه🤗🤗

من پسرم بزرگه اماازتجربه ام بگم اگه دیدین جنین تکون نمیخوره ونگران شدین سریع یه چیزشیرین بخورید کمی راه برید ابمیوه شیرین هم خوبه بعدتقریبا ۱۰دقیقه تکون میخوره اگه خدای نکرده حرکت نکرد برید دکتر .این روشم من ازدکتریادگرفتم انشالله بسلامتی زایمان کنید

هنوز زورش زیاد نشده من هفته ۳۰ هستم تکون هاش این هفته محکمتر شده جوری میزنه که صدام در میاد گاهی هم ...

اخه لگداش معلومه خيلي محكم ميزنه .صبحا از خاب بيدارم ميكرد ولي امروز اينطور نبود .فقط مرقعي كه دست ميزدم ب شكمم تكون ميخورد اونم بدون فشار و اهنگ براش ميزاشتم وگرنه امروز خيلي بي حال بود نميدونم چرا 

٢٨هفتم قندمم ارمايش دادم بالا بود هنوز نرفتم دكتر قراره شنبع برم 

عزیزم منم الان ۲۸هفته هستم نگران نباش یه شیر وساقه طلایی بخور بهتر بعد رو پهلو دراز بکش احتمالا اون نبض سکسکه جنینه منم یه روزایی این طوری میشم و توی کتاب ویلیامز کم تحرکی زیر۲۹هفته ارزشی نداره ونشونه خطر نیست

٢٨

آب یخ بخور و نگران نباش استرس حالت و بدتر میکنه. .. نفس عمیق بکش یه لیوان آب یخ بخور و به پهلوی چپ بخواب... 5 تا حرکت و حس کنی بسه. .. اگر حرکت نکرد شاید خوابه چند ساعت بعد دوباره امتحان کن. .. فقط نترس که بدتر میشه 

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
اخه لگداش معلومه خيلي محكم ميزنه .صبحا از خاب بيدارم ميكرد ولي امروز اينطور نبود .فقط مرقعي كه دست م ...

یه چیز سرد بخور شیرین هم باشه ببین چطور میشه 

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ.

عزیزم همون نبض ها حرکت حساب میشه، منم چندبار بهمین علت رفتم لیبر و نوار چک کردم تا چیز شیرین میخوردم حرکت میکرد یا مثلا حرکت داشت من متوجه نمیشدم، منم دیابت دارم انسولین میزنم قندهات چنده؟ اصلااااا نگران نباش هر نی نی حرکات خودشو داره 

بعد این مسائل رفتم سونو گفتن همه چیز نرماله، دکترم بهم گفت قند داری برای چک حرکات خرما و شیر بخور اگه دم دستت هست

2706