2737
2734
عنوان

یعنی اون آدم سابق میشیم بعدکرونا🤔😕😕🤕🤕🤕🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 35 پست

من که خودم قبل از کرونا وسواس داشتم الان خوشحالم همه مثل خودم شدن 😂😂

نکته ی مثبت اینه که روبوسی و دست دادن هم کم کم از بین میره

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا من صبح بيدار ميشم با اسپره وايتكس و اب خونه رو طي ميكشم

تو شيشه شوي وايتكس ريختم ي قطره بعد گردگيري ميكنم دستشويي ميشورم كل دستگيره ها رو ضدعفوني ميكنم

با اينكه بيرون نميريم

اما باز فوبيا كرونا دارم رفتم ي روز بيرون كار ضروري داشتم از اون روز استرس دارم ك ناقلم منتظرم ١٤روز بشه 

خداكنه تموم بشه واقعا خسته شدم

فقط یه هفته بگذره،اقایون یادشون میره یا لااقل من خودم یادم میره

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.
2731

احتمالا وقتی بگن تموم شده دو هفته ای باز طبق روال سابق رعایت کنم تا مطمین بشم بعد اون سر هر رعایت نکردنی دچار عذاب وجدان بشم و طی یه ماه برگردم به روال سابق

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
فکر نکنم 😢خداحافظ روزایی که خرید میکردیم میذاشتیم توی اشپزخونه تا اروم اروم وسایل رو جا به جا کنیم ...

🤣🤣تازه اون سه مرحه هم چقدروسیله هاروداغون میکنه

من خوراکیارم میشورم اب میره توشون🤣🤣😂😂😂😂

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّدوآلِ مُحَمَّدوَعَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
من که خودم قبل از کرونا وسواس داشتم الان خوشحالم همه مثل خودم شدن 😂😂 نکته ی مثبت اینه که روبوسی و ...

منم قبل کرونا هفته ای یه بار هم شده همه جای خونه رو ضدعفونی میکردم الان دیگه به روزی یه بار رسیده 😐😐

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2738
🤣🤣تازه اون سه مرحه هم چقدروسیله هاروداغون میکنه من خوراکیارم میشورم اب میره توشون🤣🤣😂😂😂😂

به خدا کی باورش میشد چیپس بشوریم 😂😂

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
منم قبل کرونا هفته ای یه بار هم شده همه جای خونه رو ضدعفونی میکردم الان دیگه به روزی یه بار رسیده 😐 ...

خیلی مواظب باشید مخصوصا موقع استفاده از شوینده ها

خوبه ماسک بزنید

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
والا من صبح بيدار ميشم با اسپره وايتكس و اب خونه رو طي ميكشم تو شيشه شوي وايتكس ريختم ي قطره بعد گر ...

من اولاش اینجوری بودم یهو به گلودرد و سرفه افتادم که فهمیدم بخاطر وایتکسه الان دیگه فقط وقتی شوهرم میاد جلوی در لباسشو درمیاره خودم در دستشویی باز میکنم میره اونجا دست و صورت و پاهاشو با اب گرم  و صابون میشوره میاد داخل فقط اون تیکه ای که میاد داخل تا توی دستشویی اسپری وایتکس میزنم

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
من اولاش اینجوری بودم یهو به گلودرد و سرفه افتادم که فهمیدم بخاطر وایتکسه الان دیگه فقط وقتی شوهرم م ...

اره ي بار اينجوري شدم

اما مجبورم بچه كوچيك دارم

من قبل كرونا هم هميشه طي با وايتكس ميشستم

دخترم ميشينه رو زمين بازي ميكنه دست ميزنه ب دهنش

خوب حداقل زنين تميز باشه

بچه ك مثل من نمياد هر لحظه دست بشوره

ن ژل ميزنه ن الكل دوست نداره

ميبرمش دستش بشورم ي دور خودش خيس بايد كنه بعد رضايت بده

كرونا واسه كسايي ك بچه دارن سخت 

2706