2737
2739
عنوان

یعنی اون آدم سابق میشیم بعدکرونا🤔😕😕🤕🤕🤕🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 35 پست

من که خودم قبل از کرونا وسواس داشتم الان خوشحالم همه مثل خودم شدن 😂😂

نکته ی مثبت اینه که روبوسی و دست دادن هم کم کم از بین میره

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من صبح بيدار ميشم با اسپره وايتكس و اب خونه رو طي ميكشم

تو شيشه شوي وايتكس ريختم ي قطره بعد گردگيري ميكنم دستشويي ميشورم كل دستگيره ها رو ضدعفوني ميكنم

با اينكه بيرون نميريم

اما باز فوبيا كرونا دارم رفتم ي روز بيرون كار ضروري داشتم از اون روز استرس دارم ك ناقلم منتظرم ١٤روز بشه 

خداكنه تموم بشه واقعا خسته شدم

فقط یه هفته بگذره،اقایون یادشون میره یا لااقل من خودم یادم میره

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.
2728

احتمالا وقتی بگن تموم شده دو هفته ای باز طبق روال سابق رعایت کنم تا مطمین بشم بعد اون سر هر رعایت نکردنی دچار عذاب وجدان بشم و طی یه ماه برگردم به روال سابق

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
فکر نکنم 😢خداحافظ روزایی که خرید میکردیم میذاشتیم توی اشپزخونه تا اروم اروم وسایل رو جا به جا کنیم ...

🤣🤣تازه اون سه مرحه هم چقدروسیله هاروداغون میکنه

من خوراکیارم میشورم اب میره توشون🤣🤣😂😂😂😂

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّدوآلِ مُحَمَّدوَعَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
من که خودم قبل از کرونا وسواس داشتم الان خوشحالم همه مثل خودم شدن 😂😂 نکته ی مثبت اینه که روبوسی و ...

منم قبل کرونا هفته ای یه بار هم شده همه جای خونه رو ضدعفونی میکردم الان دیگه به روزی یه بار رسیده 😐😐

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2738
🤣🤣تازه اون سه مرحه هم چقدروسیله هاروداغون میکنه من خوراکیارم میشورم اب میره توشون🤣🤣😂😂😂😂

به خدا کی باورش میشد چیپس بشوریم 😂😂

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
منم قبل کرونا هفته ای یه بار هم شده همه جای خونه رو ضدعفونی میکردم الان دیگه به روزی یه بار رسیده 😐 ...

خیلی مواظب باشید مخصوصا موقع استفاده از شوینده ها

خوبه ماسک بزنید

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
والا من صبح بيدار ميشم با اسپره وايتكس و اب خونه رو طي ميكشم تو شيشه شوي وايتكس ريختم ي قطره بعد گر ...

من اولاش اینجوری بودم یهو به گلودرد و سرفه افتادم که فهمیدم بخاطر وایتکسه الان دیگه فقط وقتی شوهرم میاد جلوی در لباسشو درمیاره خودم در دستشویی باز میکنم میره اونجا دست و صورت و پاهاشو با اب گرم  و صابون میشوره میاد داخل فقط اون تیکه ای که میاد داخل تا توی دستشویی اسپری وایتکس میزنم

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
من اولاش اینجوری بودم یهو به گلودرد و سرفه افتادم که فهمیدم بخاطر وایتکسه الان دیگه فقط وقتی شوهرم م ...

اره ي بار اينجوري شدم

اما مجبورم بچه كوچيك دارم

من قبل كرونا هم هميشه طي با وايتكس ميشستم

دخترم ميشينه رو زمين بازي ميكنه دست ميزنه ب دهنش

خوب حداقل زنين تميز باشه

بچه ك مثل من نمياد هر لحظه دست بشوره

ن ژل ميزنه ن الكل دوست نداره

ميبرمش دستش بشورم ي دور خودش خيس بايد كنه بعد رضايت بده

كرونا واسه كسايي ك بچه دارن سخت 

2706