2737
2734
عنوان

دوس پسر دوستمو امتحان کردیم😤

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 44 پست

مام چند سال پیش اینکارو کردیم، اونم با من دوست شد، قرارم گذاشت

دوستم الان دو، سه ساله داره باهاش زندگی میکنه😐😐😐 

با منم کات کرد☹☹☹ یعنی یه جوری شد که من کات کردم اونم دیگه از خدا خواسته 

دلم میخواد بدونم دوستت الان چ مشکلی توی زندگیش داره ک امیدش شده این پسر؟

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
اگه دوستت بره بهش بگه من بودم  میگه هه میدونستم میخواستم ببینم چی ها میگی  مطمعن باش میز ...

دقیقا همینو به دوستم گفتم ولی پسره خیلی زرنگه .وقتی تو چت بهش میگفتیم قرار بذاریم میگفت اول تماس تصویری بگیر ببینمت و این حرفا .الان دوستم بهش گفته من بودم اون اف شده

یا مکه مکرمه    اینم شد رفیق

اولش تقصیر من شد، اون استوری گذاشت بعد عروسیشون و نوشت عشقم فلان و بیسار، منم به شوخی گفتم ولی کم کم داشت عشق منم میشدا، بهش بر خورد بعدش من کلی عذر خواهی که چه عرض کنم غلط کردم غلط کردم براش راه انداختم ولی دیدم باز خورشو گرفته منم گفتم گود باااای😎😎😎

وای..دوستت الان داغونه خدا بش صبر بده

دوستم اگرم ناراحته ب رو خودش نمیاره چون بیچاره بار اولش نیس .دختر ساده ایه .یبار یکیو دوس داشت بهترین دوستش رفت با پسره الانم ازدواج کردن .بعد اون رفت با یکی دیگه اونم بهش خیانت کرد .دوستم وقتی فهمید بلند بلند گریه میکرد مثل دیوونه ها .ولی الان ب من میگه ناراحت نیستم .خیلی دلم برلش میسوزه مردا واقعا نامردن

2706