2733
2739
عنوان

دوس پسر دوستمو امتحان کردیم😤

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 44 پست
دوستم اگرم ناراحته ب رو خودش نمیاره چون بیچاره بار اولش نیس .دختر ساده ایه .یبار یکیو دوس داشت بهتری ...

چقدر سختی کشیده..حق داره اگه هر اشتباهی کنه الان

خدایا میدونی ک دار و ندارمی..پس خودت مواظبم باش
نگو که هنوز دوستت میخوادش😑

[۴/۱۰،‏ ۰۰:۴۶]پیام دوستم ب من 👈 بیخیال بابا،امیرم میدونم کنجکاو بوده بدونه کیه
[۴/۱۰،‏ ۰۰:۴۶] پیام پسره ب دوستم: 👈گفتم حقیقت اشکار میشه
واقعا ازت انتظار نداشتم اما حقیقتت مشخص شد برام افرین تو خیلی زنگی مچمو گرفتی احسنت ب تو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ب نامزدم خیلی خیلی اعتماد دارم مطمئنم اونقدری دوسم داره ک به کس دیگه ای فکر نکنه اخه ما ب سختی مال هم شدیم .ولی میخوام امتحانش کنم .هرچند اون بجز زنگ زدن ب من اصلا گوشی دسش نمیگیره پیامایی ک براش میفرسن بعد یه هفته سین میکنه 

[۴/۱۰،‏ ۰۰:۴۶]پیام دوستم ب من 👈 بیخیال بابا،امیرم میدونم کنجکاو بوده بدونه کیه [۴/۱۰،‏ ۰۰:۴۶] پیام ...

کسی که خودشو زده به خواب نمیشه بیدار کرد😶

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد
2728
دلم میخواد بدونم دوستت الان چ مشکلی توی زندگیش داره ک امیدش شده این پسر؟

هرکی باشه یه تکیه گاه عاطفی میخواد .دوستم چن ساله پدرش فوت شده ن عموی با مهری داره ن دایی .داداششم تقریبا هم سن خودشه 

2738
یعنی دوس پسر شما بود بعد دوستتون باهاش دوس شد یا برعکس؟

نه دوست اون بود،خودش یه روز گفت بیا امتحانش کنیم، من فقط یه بار تو تل گرام باهاش حرف زدم و و اسکرین دادم به دوستم، یه بارم دورهم بودیم خورش گبت زنگ بزن باهاش حرف بزن ببیتیم چی میگه، منم زنگ زدم‌صحبت کردیم حتی گوشی رو بلتدگو بود، که اونم بعدش پسره گبته بود من میدونستم این از طرف تو هستش

ولی خب اونا ازدواج کردن،والا پسره هم آش دهن سوزی نبود

نه دوست اون بود،خودش یه روز گفت بیا امتحانش کنیم، من فقط یه بار تو تل گرام باهاش حرف زدم و و اسکرین ...

اها .تقریبا تاحالا هرکی رو امتحان کردیم تو زرد از اب دراومده حالا منم میخوام نامزدمو امتحان کنم 🤣میدونم سربلندم میکه .وقتی امتحانش کردم تو تاپیک عکساشو میذارم🤭

اها .تقریبا تاحالا هرکی رو امتحان کردیم تو زرد از اب دراومده حالا منم میخوام نامزدمو امتحان کنم 🤣می ...

نه بابا نکنید این کارو، یه وقتایی طرف واقعا قصدی نداره و از سر کنجکاوی جواب میده و پیش میره ببینه تهش چی میسه

ولی بهتره انجام ندین از من به شما گفتن

خب منم کنجکاوم ببینم چی میشه میاد بهم بگه یا نه

شاید برای اینکه اعتمادو سلب نکنه و ناراحتت نکنه نگه اصلا، اینم مسره به دوستم نگفت، دوستم پایان مکالمه گوشیو گرفت شروع کرد به حرف زدن باهاش

پی ام دوستم ب من 👈 اگه ای کار امیرو فاکتور بگیرم،هیچ خصلت بدی نداره،هرکیم جای این بود کنجکاو میشد ببینه کیه ایقد زود قرار ملاقات میزاره کارشو توجیح نمیکنم،ولی دختر ک نبود بترسه پسره میخاد ببینه کیه ک راحت با دوتا پی ام قرار میذاره .ی تار موی گندیدش می ارزه ب هرچی پسره،درحقم ک هیچ بدی نکرده بخام بی جشم رو باشم

2706