2737
2734

1_ عقده ای خانم؛ 

من هووی شما نیستم!

2_ توقع انجام کارهایی که خودت برای دیگران انجام نمیدی رو از کسی نداشته باش! یا رفتارهات رو اصلاح کن، یا اگه نمیتونی، توقعاتت رو در حد همون رفتارهات بیار پایین. نمیشه من رو "این" صدا کنی، بعد توقع داشته باشی من بهت بگم " مامان جون"!

این همه تظاهر نکن ک مادرشوهر خوبی هستی 

وقتی پسرتو پر میکنی فقط یک لحظه ب این فکر کن ک کارشون ب جای باریک بکشه میتونی خودتو ببخشی 

یا دخترتو جای عروست تصور کن چنین کاری میکنی فقط خدا جوابتو بده همین 

دلم پر بود بیشتر از یک جمله درد و دل کردم😂

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با اینکه اویل به دلیل عدم شناختت از من باعث رنجشم شدی ولی بعدها با رفتارای خوبت جبرانشون کردی.الان خیلی احترام قائلم برات و ممنون که درکم میکنی و جواب محبتهامو دو چندان برمیگردونی

261سابقم...
2728
2740
عزیزم مادرشوهر گفته هاااااا

بله اشتباه خوندم بعدش برای ایشون هم نوشتم

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
این همه تظاهر نکن ک مادرشوهر خوبی هستی  وقتی پسرتو پر میکنی فقط یک لحظه ب این فکر کن ک کارشون ...

خداازشون  نگذره،عیبی  نداره

برای حاجتم اگه میشه یه صلوات بفرس قربة الي الله🌸

دوستت داشتم ولی با کاری که این آخری کردی باهام بدجوری از چشمم افتادی دیگه هیچ حسی بهت ندارم جز تنفر 

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...
دمش گرم سه ساله عروسشم اندازه ی یه سال نذاشته غدا درست کنم از وقتی هم باردار شدم هر روز ناهار درست م ...

قدرشو بدون ماه رمضان بود من ۹ ماهه باردار بودم یک ساعت مونده به افطار یه کاری داشتیم باهاشون با شوهرم ۵ دقیقه رفتیم خونشون خواهر شوهرمو مهمونش کرده بودن و براش قرمه سبزی پخته بودن منم از در که وارد شدم داشتم میمردم برای بوی قرمه سبزی هنوز نشسته بودیم اومد در گوش شوهرم گفت غذامون کمه اگه بمونی اینجا خواهرت معذب میشه برین خونتون.هنوز بعد از ۸ سال اون غذا به دلم مونده

تو یه طوفان من جزیره   من ناپلئون تو دزیره    جز تو کی میتونست از من همه دنیا رو بگیره    نقطه تسکین محضم نقطه آرامشم بود   اسمتو زمزمه کردم این تمام شورشم بود   تو هوای تو که باشم صاحب کل زمینم   من همه دنیامو دادم زیر چتر تو بشینم   شوق تسلیم تو بودن لحظه لحظه تو تنم بود  بهترین تصویر عمرم عکس زانو زدنم بود
قدرشو بدون ماه رمضان بود من ۹ ماهه باردار بودم یک ساعت مونده به افطار یه کاری داشتیم باهاشون با شوهر ...

چخ بدجتس یاخداااا

برای حاجتم اگه میشه یه صلوات بفرس قربة الي الله🌸
چخ بدجتس یاخداااا

خیلی عوضیه.حالم ازش به هم میخوره

تو یه طوفان من جزیره   من ناپلئون تو دزیره    جز تو کی میتونست از من همه دنیا رو بگیره    نقطه تسکین محضم نقطه آرامشم بود   اسمتو زمزمه کردم این تمام شورشم بود   تو هوای تو که باشم صاحب کل زمینم   من همه دنیامو دادم زیر چتر تو بشینم   شوق تسلیم تو بودن لحظه لحظه تو تنم بود  بهترین تصویر عمرم عکس زانو زدنم بود
خداازشون  نگذره،عیبی  نداره

دلم خیلی از دستشون گرفته دو روز پیش کلی سر نماز گریه کردم 

همسرم میگه بی توجه باش البته جوابشونو میده و گرنه منو قورت داده بودن

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706