2737
2734

بچه ها من میخوام امسال کنکور انسانی بدم نظام قدیمم درصدام عالینننن برا همون اگ خدا بخواد زیر ۱۰۰۰ رو اوردم ب نظرتون کدوم دبیری برا رشته انسانی جذاب تره و جای پیشرفت داره؟؟💝💝💝

دبیری عربی😍

دبیری جامعه شناسی😎

دبیری راهنمایی و مشاوره( معلم پرورشی میشن اکثرا اینا)

دبیری جغرافیا و تاریخ😁😁

دبیری ادبیات فارسی💖💗💗

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”

حالا بزار رتبت بیاد

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
متولد چ سالی هستی؟

77/10/13 امسال اخرین سالیه ک میتونم این رشته رو بیارم

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
2740
من اگه بودم ادبیاتو امتخاب میکردم😍😍😍 هم بشدت جذابه و هم اینکه همه رشتها ادبیات دارن و میتونی معلم ...

😍😍😍منم عاشق ادبیاتمممم پرستیژش هم بالاس

دبیری عربئ خیلی خوبه، اگه فوقتو بگیری مؤسسه ی عربی کنکور میزنی، دکترای زبان وادبیات عرب هم ک دیگه خیلی عالیه، ولی خب اگه کلاس کار برات مهمه دبیری جامعه شناسی، حالا بازم به خودت بستگی داره، من روانشناسی وآموزش کودکان نیازویژه میخونم، درصورت ادامه دادن رشتم، میتونم برم توکارای تخصصی مث کاردرمانی، روانشناسی،مشاوره و... . موفق باشی عزیزم

اگ میخوای رتبه زیر هزار بیاری چرا بورسیه تربیت معلم نمیری از امسال هم حقوقش توی دوران دانشجویی میش ...

ابجی تربیت معلم همون فرهنگیانه  💝💝💝

2706