2737
2739
عنوان

اینو خودم دوختم😅

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 43 پست
چقد زشت

شما هنرای قشنگتو رو کن ببینیم😑😕😏

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما هنرای قشنگتو رو کن ببینیم😑😕😏

چیکار ب هنر من داری .. چرا دروغ بگم خوشگل نیست .‌ حالا اسنارتر بهش بر نخورد تو چته

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
😂😂😂😂😂😂 ن پرده نبود نمیدونم چی بود😂😂😂😂😂😂😂😂

دیوونه تو چقد خوبی و با جنبه😍

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 
2738
مم نمیدونم چرا بعضیا اینجا تو ذوق میزنن  یادش بخیر قدیما اینجا جای هر کسی نبود  شعور داش ...

جای بچه های قدیم خیلی خالیه یادش بخیر سال 92اینجا بمب انرزی مثبت بود الان .....

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
چیکار ب هنر من داری .. چرا دروغ بگم خوشگل نیست .‌ حالا اسنارتر بهش بر نخورد تو چته

از کجا میدونی بر نخورد 

قرار نیس رک همه چیز و بگی که 

حالا منم نخوری😳

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
مم نمیدونم چرا بعضیا اینجا تو ذوق میزنن  یادش بخیر قدیما اینجا جای هر کسی نبود  شعور داش ...

واسم مهم نیست

ب اینش دقت نمیکنن بدون هیچ کلاسی وقت گذاشتم و مهم این ک نتیجه گرفتم

یا الله یا مُحمَد(ص) یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی ولاتُحلکنی
😂😂😂😂😂😂 ن پرده نبود نمیدونم چی بود😂😂😂😂😂😂😂😂

عزیزم😍😍😘😘😘به خاطر پارچته اگه یه جوریه...اگه پارچت قشنگتر بود مطمئنن خیلی خشگل میشد...ولی در کل آفرین همینطوری ادامه بده

بخدا حالا همین لباسو اگه یه مزون با قیمت خیلی بالا بذاره واسه فروش همه میان میگن به به و چقد قشنگه

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 
2706