2737
2734
عنوان

دعوتی امشب مادر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 67949 بازدید | 296 پست
واااا چه فعل و انفعالاتی تو مغز معیوبشون رخ میده که فکر میکنن باید نقش آلارم گوشی رو هم بازی کنن؟&n ...

وای این یه چشمشه گلم برات بگم میگی اصلا نگاشم نکن البته کم کم ارتباطمو قطع کردم فکر کن بعد هشت سال البته کارم میرفتم تعدیل شدم حدود چند ماهه نمیرم 

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این روش وشیوه فقط خودمو آروم میکنه حوصله درگیری لفظی ندارم چون بعدش بدتر وجودم آشوب میشه از چیزی ه ...

چی بگم والا. هر کسی یه جور ارامش می گیره

ان شاءا... خدا خودش یکی بزنه پس کله اینطور ادما که هم امثال من و هم امثال شما راحت بشیم از اذیتاشون

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
واااا چه فعل و انفعالاتی تو مغز معیوبشون رخ میده که فکر میکنن باید نقش آلارم گوشی رو هم بازی کنن؟&n ...

چون خودشون تو جوونی یه دل سیر نخوابیدن نمیتونن تحمل کنن عروس بگیره بخوابه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2728
یعنی خونه مادرشوهرم فقط عیدا یا مناسبت های خاص برنج و خورش به ما میدن همیشه چون دور همی زیاد دارن غذ ...

اتفاقا دل مرغ خوشمزه اس من دوست داذم

میگفتی هرکی به جیبش نگاه میکنه دیگه پسرت هرچی بخره ماهم همون رو میخوریم حالا چه گرون چه ارزون

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍
به نظر من که اصلا مهم نیس به کی زنگ بزنه چ فرقی داره مهم اینه که دعوت شدی و باید خوشحال باشی  ...

من فکر میکنم گاهی وقتا بعضی تغییر رفتارا حکم دهن کجی داره

مثلا کسی که همیشه بهت میگه جانم یه بار بگه بله میفهمی که یه چیزی شده

مادرشوهر ایشونم دو هفته اس به ایشون زنگ نمیزنه دعوت کنه خب این ناراحت کننده اس

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

من که تو این عقیده ام با هر کس مثل خودش باید رفتار کرد خوبی کرد خوبی کن بدی کرد بدی کن چون ۵سال بدی دیدم خوبی کردم اصلا نفهمیدم تازه پشت سرم گفتن چه احمقه نمیفهمه خا ما بدمون میاد ازش رو نمیدیم یا چیزای دیگه الان که شدم عین خودشون خوب شدن

ﺫﻫﻦ ﻣﺎ ﻣﺜﻞ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻧﻪ، ﻣﺎ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﯾﻢ ﮐﻪ ﮐﺪﻭﻡ ﺷﺒﮑﻪ ﺭﻭﺑﺒﯿﻨﯿﻢ !ﺷﺒﮑﻪ ﺭﻧﺠﺶ، ﺷﺒﮑﻪ ﺑﺨﺸﺶ، ﺷﺒﮑﻪ ﻧﻔﺮﺕ، ﺷﺒﮑﻪ ﻣﻬﺮﺑﻮﻧﯽ، ﺷﺒﮑﻪﺷﺎﺩﯼ ﯾﺎ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﺩﯾﺮﻭﺯ .ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﻓﮑﺮ ﮐﻦ، ﺩﯾﺪﻥ ﮐﺪﻭﻡ ﺷﺒﮑﻪ ﺣﺎﻝ ﺗﻮ ﺭﻭ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﯿﮑﻨﻪ،ﺫﻫﻨﺖ ﺭﻭ ﺑﺬﺍﺭ ﺭﻭﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﺷﺒﮑﻪ !ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﻪ ﺍﮔﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﭼﯿﺰﻫﺎ ﺩﺳﺖ ﺗﻮ ﻧﯿﺴﺖ، ﮐﻨﺘﺮﻝ ﻣﻐﺰﺕ ﺩﺳﺖ ﺧﻮﺩﺗﻪ !
2738

دوستان ببخشید یه سوال بی ربط 

کسی میدونه چجوری میشه عکس پروفایل یه شخص دیگه تو واتساپ رو ذخیره کرد خیلی مهمه برام یه دروغی به دخترم گفتم حالا اگه بعدا بگه کو، بگم ندارم ناراحت میشه 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
بنده خدا،باهم همسایه اید،چجوری دوری و دوستی؟ منم بشدت مخالفت این همسایگی م،

من پوستم کنده شد اولش ولی بالاخره تونستم 💪💪💪💪💪

۴۰ روز یه بار اونا دعوت می کنن یه وعده ، مثل مهمون میرم و میام 

سالی یه بارم من تو یه مناسبتی همه رو با هم دعوت می کنم 

عالیه عالی 😁😁😁😁😁

کاربر قدیمی 😊 از صفر شروع کردن همیشه هم بد نیست 😁

فکر کنم فقط ما تو قرنطینه ایم

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
فقط میتونی اسکرین بگیری بعد برش بزنی دورشو عین عکس پروفایلش میشه ولی سیو نمیشه تو واتس اپ 

چرا سیو میشه برو کنار عکس علامت اشتراک گذاری رو بزن اونجا گالری رو هم میاره سیو میشه تو گالریت

تیکر تولد تک دختر نازمه 😍😍😍😍مامانی فدات بشه😘😘😘❤❤
2706