2726
عنوان

دعوتی امشب مادر شوهرم

67949 بازدید | 296 پست

قبلاگفته بودم مادرشوهرم واسه انشب میخاست دعوت کنه اول زنگ زد خونه مون پسرم گوشی رو جواب داد بعد عه پایین زنگ زدم اشتباه شد بعدش قطع کرد به شوهرم که تو خونه نشسته بود زنگ زد که فردا بیاین بالا بچه ها هم میان منم خیلی ازش ناراحت شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم امروز روزه گرفتم افطاری هم پرو پیمون نوش جان کردم نمازمم خوندم بعدش رفتم بالا البته اونا هم روزه بودن افطار سبک خورده بودن که شام بخورن موقع شام که ساعت ۱۰ بود رفتن غذا رو بکشن رفتم تو اشپزخونه گفتم برای من بشقاب نزارین افطار کامل خوردم میخام برم مایین فیلم مورد علاقه مو ببیننم

فکر کنم ناراحتیش واسه اینه ک به گوشی شوهرش ز زد،به خونه ز نزد،دقیقا مادرشوهر منم همین کارو میکنه،به خونه یا کوشی من ز نمیزنه،ز میزنه به پسرش ،همشون یه مشت عوضین این خانواده شوهر،بعد به جاریم بخاد دعوت کنه،مستقیم ز میزنه به‌ گوشی خانم یه وقت ناراحت نشه

2706