2737
2734
عنوان

دعوتی امشب مادر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 67949 بازدید | 296 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بعدش گفت خب بمون لااقل به بچت غذا بده منم گفتم دخترم که سه سالشه پیش باباش خوب غذا میخوره سوهرمم گفت ...

کارت از اشتباه گذشته، خودتو شوهرتو پیش بقیه کوچیک کردی. واقعا زشت بود. من به جای خواهر شوهرت بودم پایین نمیومدم اصلا، اما ببین چه قدر حرصشون دادی که نتونست تحمل کنه. اگه قصد به دشمنی داری و شمشیرت را از رو بستی به کارات ادامه بده اگه نه با این کارا به جایی نمیرسی گلم. 

😂😂😂😂😂عاشقتم توک زیر چادری ی قر ریزی هم بده دیگ نذارتودلت بمون😂😂😂

اونم انشالاه تو چهلمش😛

خدمتتون عرض کنم که من هی میزدم مامان ابوالفضل قبول نمیکرد زدم مامان ابوالفظل  غلط املایی درنیارین تامام😐
واس منم قشنگ خبرداره ک من چ ساعتی خوابم هزاربارم بهش گفتم پیش شوهرم ک من صبح ها خوابم ساعت۱۲ بیدارمی ...

باز خوبه برای شما زنگ میزننو میگن جواب نمیدی به من اصلا زنگ نمیزنن بعد به شوهرم زنگ میزنن میگن زنگ زدیم زنت گوشی رو برنداشت 

2738
بعدش گفت خب بمون لااقل به بچت غذا بده منم گفتم دخترم که سه سالشه پیش باباش خوب غذا میخوره سوهرمم گفت ...

بله رفتارتون زشت بود .

برای من فرقی نداره موقع دعوت کردن به من زنگ بزنن یا همسرم به هر حال میزبان محبتشو نشون داده که دعوتمون کرده 

ولی حالا اگه از نظر شما کار مادرشوهرتون زشت بوده بازم مطمئن باشین کار شما زشت تر بوده .

شخصی که مومن روزه میگیره نماز میخونه باید بدونه گذشت و سخاوت هم جزئی از ایمانِ 

این نظر من بود😘😘😘

خوشحال میشم پیجم 
باز خوبه برای شما زنگ میزننو میگن جواب نمیدی به من اصلا زنگ نمیزنن بعد به شوهرم زنگ میزنن میگن زنگ ز ...

واس منم صد بار اینجوری هم گفتن ک زنگ نزده بودن و گفتن ک چند بار زنگ زدم ج ندادی توروی خودم میگن😑😑😑😑منم بعش گفتم گوشی من صبح تاشب دست شوهرمه اگ زنگ زده بودید حتما شوهرم میدید ...شوهرمم دید راست میگم ب مامانش گفت حتما اشتباه شماره گرفتی😑😑😑

کارت از اشتباه گذشته، خودتو شوهرتو پیش بقیه کوچیک کردی. واقعا زشت بود. من به جای خواهر شوهرت بودم پا ...

خواهر شوهرم دنبال بچش اومده بود چون همراه دخترم اونده بود پایین بعدشم من اگر بفهمم مشکلش با من چیه یا اونو توجیه میکنم یا خودم وقتی می بینم بی دلیل بهم بی احترامی میکنه ازش فاصله میگیرم به اینحور ادما میدون بدی بیشتر میتازن نه اینکه کوتاه بیان

2706