2737
2739
عنوان

وای ازدست خواهرشوهرررررررر

1472 بازدید | 47 پست

یه خواهرشوهردارم که فقط بلده حرف دربیاره نمیدونم باهاش چیکارکنم چون خونمون نزدیکه اوناس زیادمیاد خونه ی من هردفعه یه چیزی رو برای عیب میکنه میگه ازدستش کلافه شدم شمابگین چیکارش کنم

زخم راپنهان کن حتی ازخودت...جزنمک درمشت دنیاهیچ نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم خواهر شوهرم هما کاره خانوادشه. هر چی بگه گوش میدن. درست با غلط

انگاری خودشون عقل و اراده ندارن

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
2740

منم همجوره خواهرشوهر کوچیکم هر تیکه و متلکی رو تو باب شوخی میندازه یبار بهش تذکر دادم و جواب مثلا شوخیشو بشوخی دادم  تا مامانشو انداخ بجونم منم جواب دوتاشون محترمانه دادم حالا سرسنگین شدیم خیلیم خوبه راحتمم

منم خواهر شوهرم هما کاره خانوادشه. هر چی بگه گوش میدن. درست با غلط انگاری خودشون عقل و اراده ندارن

دقیقا مثل خواهر شوهر کوچیکم هر روز هم زنگ میزنه از مادرشوهرم گزارش روزانه میگیره تو همه چی دخالت میکنه 🤨

راستش همه چیو .یه دفعه لاغریمو یه دفعه مدل ابروهامو یه دفعه لباسامو .نه نمیخوام قطع ارتباط کنم دلم میخوادیجوری بهش بگم که کدورتی پیش نیاد ولی بشونمش سرجاش

زخم راپنهان کن حتی ازخودت...جزنمک درمشت دنیاهیچ نیست...

خیلی خیلی از حضار معذرت میخوام. 

ولی تنها راه اینه ب چپتم نگیری اونخ همه چی خود ب خود حل میشه وقتی حرف میزنه انگار نه انگاری باش هر چی گف تو کار خودتو بکن 

من این راه کار رو مادر شوهر جان عملی میکنم کار سازه حتی گاهی آتیش سوزیم میشه😂

گاهی لیاقتمون خیلی بالا تر از داشته هامونه