2733
2739
عنوان

مامانای آذر 99 بیاین ببینمتون👀

| مشاهده متن کامل بحث + 6834 بازدید | 113 پست
نه من حامله نیستم  یک هفته تا موعدم مونده ولی من پلیکیستیکم و تا دو ماه یا حتی سه ماه پرید نمیش ...

اها عزیزم نمیدونم ولی با حوله گرم کن بنظرم بهتر میشه

أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ.. :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امروز ازصبح هول امشبو دارم.بعد مدتی باردارشدم. اخه اگه خدا بخاد سومیه.. به خدا من عاشق بیبی چک زدن ...

ای جونم ان شاءالله همسرتون برخود بدی نکنه،بهش بگو بارداری..خودش جلوگیری نکرده خب پیش میاد دیگه

منم قرار بود آذر دنیا بیاد 

ولی داره سقط میشه😢

از همه چیز که بگذریم 😊‌همین زندگی میماند و یک لیوان چای☕️واسه دوباره مامان شدنم دعام کنید سه تا سقط داشتم خیلی دوست دارم اگه خدا خواست ی دختر بده بهم درست شبیه پسرم 👩‍👧‍👦🥺😔
2738
چراااا سقط چیشد ک اینطور شد؟ 

الان باید هفته هشت باشم 

تا الان صب کردم بخاطر کرونا آزمایش و سونو نرفتم ۱۸فروردین رفتم آزمایش بتا ۲۰۰بود😔

دکتر گفت طبق بتا پنج هفته هستی 

امکان این هست که رشدش متوقف شده باشه 

دوباره آزمایش بتا نوشت 

الانم کلی لک دارم 

روحیم داغونه 

از همه چیز که بگذریم 😊‌همین زندگی میماند و یک لیوان چای☕️واسه دوباره مامان شدنم دعام کنید سه تا سقط داشتم خیلی دوست دارم اگه خدا خواست ی دختر بده بهم درست شبیه پسرم 👩‍👧‍👦🥺😔
بچه ها من شش هفتمه ینی چند اذرماه زایمانمه انشالله.توماشین حساب زایمان سایت فرزند میگه ۹ اذر درسته ب ...

دقیق نیس بارداری ممکنه تا یک هفته عقب و جلو بشه..9 آذر باحال میشه ک خخخ  مبارک باشه

الان باید هفته هشت باشم  تا الان صب کردم بخاطر کرونا آزمایش و سونو نرفتم ۱۸فروردین رفتم آزمایش ...

وای خدایا..شیاف استفاده میکنی؟ ان شاءالله خیر باشه هرچی بشه..مواظبت کن از خودت 

2706