2733
2734

شما همين گرمي خوراي قرنطينه اين😂

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره خوبه من بیبی زدم مثبته.آزمایش ندادم. به شوهرمم نگفتم امشب رابطه میخاد.چیکار کنم.؟ میترسم سقط ...

بهش بگوو مشکوکم ..رابطه داشته باشین ولی خیییلی اروم خدایی نکرده چیزی نشه بعدا پشیمون شین

أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ.. :)
2738
ببخشید من اومدم شوالم بی ربطه من از دیروز زیر دلم  وقتی خم وراست میشم درد میکنه خیلی نگرانم

هفته چندمی؟ اگه دردت خفیفه و زود میره اشکال نداره..خم و راست نشو تا جایی که میتونی 

أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ.. :)
مبارکه صدای قلبشم شنیدی؟ 

مرسی .صداشو نشنیدم ولی گفت ضربان داره 180بود دکتر گفت زیاده هفته بعد بازم باید برم سونو .یه پسر دوساله دارم این ناخواسته بود یه بارم قرص مصرف کردم سقط کنم ک سقط نشد .خیلی استرس دارم 

هفته چندمی؟ اگه دردت خفیفه و زود میره اشکال نداره..خم و راست نشو تا جایی که میتونی 

نه من حامله نیستم  یک هفته تا موعدم مونده ولی من پلیکیستیکم و تا دو ماه یا حتی سه ماه پرید نمیشم

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
بهش بگوو مشکوکم ..رابطه داشته باشین ولی خیییلی اروم خدایی نکرده چیزی نشه بعدا پشیمون شین

امروز ازصبح هول امشبو دارم.بعد مدتی باردارشدم.

اخه اگه خدا بخاد سومیه..

به خدا من عاشق بیبی چک زدن و شکم قلمبه  زن حامله و بوی نوزاد و خود نوزادم.

دست خودم نیس

2706