2733
2739
عنوان

دختر جاریم مثل جنی ها رفتار میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 70 پست
تازه میگن الان از زیر مبل دست میاد خفت میکنه یا باباش میگه شب بخابی میخام سرتو ببرم

به نظرم شما زنگ بزن به این جاهایی که واسه پدر و مادرای دیوونه هستن واسه کودک ازاری یه لطفی در حق اون بچه کن ثواب داره  

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به شوهرت بگو ب داداشش بگه

خییییلی گفته اصلا گوششون بدهکار نیست ما یبار رفتیم تولدش بچه چاقو رو برداشت حمله کرد به من گوشه لباسم پاره شد گفت بابام گفته چاقو میزنم تو شکمت

2731

الهي دلم كبابه واسه اينجور مسائل هم بچه هم پدر مادر خيلي سخته براشون ..!!! واقعا نميشه تو اين موضوع قضاوت كرد!! فقط ميتونم بگم حتما بچه رو پيش پزشك ببرن ايشاله كه خوب بشه 

والا من با ۲۷ سال سن و کلی ادعا ! ، چند شب پیش شوهرم به شوخی بهم‌گفت من جنم ببین پاهام سم داره از ترس تا صبح هی بیدار میشدم پاهاشو چک میکردم 🤦‍♀️😐 صبحم کلی دعواش کردم که دیگه حق نداری از این شوخیا باهام بکنی . 

از بچه ی ۴ ساله که دو تا لندهور چپ و راست تهدید به سر بریدن و دزدیدنش میکنن چه انتظاری دارید؟

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2740
والا من با ۲۷ سال سن و کلی ادعا ! ، چند شب پیش شوهرم به شوخی بهم‌گفت من جنم ببین پاهام سم داره از تر ...

دعا کنین واسه بچه مثل دسته گل میمونه اون پدر مادر بیشووور روانی کردنش

خییییلی گفته اصلا گوششون بدهکار نیست ما یبار رفتیم تولدش بچه چاقو رو برداشت حمله کرد به من گوشه لباس ...

تو ساختمون فقط شما و جاریتون زندگی میکنید ?

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
منم حبس کنن و از موجودات عجیب بترسونن دیوونه میشم ، همیشه دلم برای بچه های بدسرپرست بیشتر از بچه های ...

واقعا ....امیدوارم فقط اونایی که لایق پدرومادرشدن هستن خدابهشون بچه بده.من خودم یه دختر دارم فقط میگم خدایا دست نامرد رو از بچم دور نگه دار .منو باباش جونمون رو فداش میکنیم،نه فقط ما که اکثر پدرومادرا همه ی زندگیشون رو فدای بچه میکنن.این کوچولو ها امانتن دست ما 

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
2706