2737
2739
عنوان

دختر جاریم مثل جنی ها رفتار میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 70 پست

پیرزنه میاد میبرتت؟

عجب ادمای عجیبین!

این بچه قطعا ب مشکلی داره باید برا روان شناس و مشاور ..

بعد میندازنش اتاق ؟

حتما خودشوتم برن

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم پدر مادرش جنی هستن یعنی چی این حرفو میزنن به بچه چه احمقایی پیدامیشنا من هنوز دخترمو از چیزی نترسوندم این مدلی اخه چه کاره ای مگه خدا همیشه به آدم بچه میده که این طور رفتار میکنن

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
2728
عجب پدر ومادری داره ؟! واقعا هدف بعضی هااز فرزندآوری غیر قابل درک هست،بهتره خونتون رو عوض کنید

واقعا فقط زاییدن بلده جاریییم خدا لعنتش کنه دوتا ب درد نخور پدر مادر شدن

منم حبس کنن و از موجودات عجیب بترسونن دیوونه میشم ، همیشه دلم برای بچه های بدسرپرست بیشتر از بچه های یتیم میسوزه

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
به نظرم پدر مادرش جنی هستن یعنی چی این حرفو میزنن به بچه چه احمقایی پیدامیشنا من هنوز دخترمو از چیزی ...

تازه میگن الان از زیر مبل دست میاد خفت میکنه یا باباش میگه شب بخابی میخام سرتو ببرم

2740
تازه میگن الان از زیر مبل دست میاد خفت میکنه یا باباش میگه شب بخابی میخام سرتو ببرم

وااا هر بچه سالمیم باشه زیر دست اینا روانی میشه 

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”

یا علی اینا چیه زنگ بزنین به مرکزی ک مخصوص کودک ازتری هست بیان جمع کنن اون دوتا حیوون رو خدایا به کیا بچه میدی اخه

محکم بشین دلم این دور اخره
یا علی اینا چیه زنگ بزنین به مرکزی ک مخصوص کودک ازتری هست بیان جمع کنن اون دوتا حیوون رو خدایا به کی ...

هرچی با جاریم حرف میزنم فایده نداره اخرین بار بهم گفت بهت ربط نداره  

😳🥶

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد

به شوهرت بگو ب داداشش بگه

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
2706