2737
2734
عنوان

دختر جاریم مثل جنی ها رفتار میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 70 پست

این دفعه زنگ بزن 110

و به123زنگ بزن واسه کودک آزاری هست دیگه به اونا نمیتونه بگه به تو ربطی نداره

بنظرم شما تو اون ساختمون به عنوان یه انسان عاقل مسئولید ک حداقل کارو انجام بدید . مطمئن باش کاری ک واسه نجات اون دختر طفل معصوم میکنید یه جایی خدا دستتون رو تو زندگی میگیره ولی اگر چشماتون رو ب روش ببندید......

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
مگه الکیه از جایی بچه اوردن .والا الانم بهزیستی تا تست سلامت عقل و روان زن و مرد سالم نباشه بهشون بچ ...

اخه هیچ پدرومادری دلش نمیاد حتی بچش ناراحت باشه چه برسه بخوان این همه اذیت کنن بچرو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اه اعصابم خرد شد  اصلن نمی تونم تحمل کنم یکی با بچش این طوری رفتار کنه پدر و مادر با بچه این ...

حالا ببین ماها ک نزدیکیم چی میکشیم

وقتایی ک شوهرم خونس حاریم داد میزنه سر بچه بهش میگه یتیم خیلی ببخشید ج .ده شوهرمم خیلی عصبی میشه سر همین داستان میخاییم جدا شیم خونه بگیریم

این دفعه زنگ بزن 110 و به123زنگ بزن واسه کودک آزاری هست دیگه به اونا نمیتونه بگه به تو ربطی نداره ...

خب اونا بیان پدر مادرو دستگیر کنن؟اینجور ک بدتر میشه بچه وابسته مادرشه شدید

2731
البته بچه هم وحشیه ها مثلا میره دسشویی ی قطره اب بریزه رو لباسش جیغ و دادی راه میندازه هاا

خب دخترمنم اگه یه قطره آب بریزه رولباسش متنفره سریع عوض میکنه اگه عوضش نکنم گریه میکنه.من بدم نمیادتازه ازتمیزیش تعریف میکنم لباسومیندازم روچیزی تاخشک بشه.اون انقدربه جاریت گفته عوض کن جیغ زده روسربچه اونم وحشی بازی درمیاره

خب اونا بیان پدر مادرو دستگیر کنن؟اینجور ک بدتر میشه بچه وابسته مادرشه شدید

دستگیر نمیکنن

حالا اگر زنگ بزنی123 باهاشون صحبت کنی بهت توضیح میدن ک چیکارا میکنن

صدای جاریت وقتی فحاشی میکنه رو ضبط کن ک انکار نکنه

البته وضعیت بچه کاملا گویاست ک تو اون خونه چخبره 

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
حالا ببین ماها ک نزدیکیم چی میکشیم وقتایی ک شوهرم خونس حاریم داد میزنه سر بچه بهش میگه یتیم خیلی بب ...

وای وحشتناکه چرا همچین آدم وحشتناکی بچه دار میشه آخه 

چاره ای نیست منم بودم همین کارو می کردم

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2740

همین یه بچه را داره   چقدر ناشکری میکنه 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
اره همینو داره میخاد بازم بیاره

بیچاره اون یکی

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین