2737
2734
عنوان

اپلاسیون زیر بغل

416 بازدید | 52 پست

تو خونه خودتون می تونید انجام بدید؟

من امروز میخواستم خودم بندازم نشد..ترسیدم بیخیال شدم

شما میتونید؟ چجوری؟؟

ما ب غیر از تو نداریم تمنای دگر❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو یک کتابی خوندم امام صادق فرمودند کندن موی زیر بغل باعث میشه انسان کودن بشه.

اسی از پودر موبر استفاده کن

من یه خانومم از روی اسم کاربریم فکر میکنن  آقا هستم عاشق دختر موفرفریه کارتون شجاع هستم واسه همین اسمم شد شجاع😊

من خودم میندازم ۳ساله

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   
2738

اره من زیربغلم و ممنوعه هم خودم موم میندازم عالی خانه موم ک میرم موریزه داره اما خودم میندازم هیچی نداره

باید بفهمی رویش موهات کدوم طرفه محکم بکشی مومت داغ باشه بدنت خیس یا مرطوب نباشه و پوست بالای دستت هم بکشی ک بدون درد کنده بشه

🕯🐨🌱♻️

من لیزر کردم نه درد داره نه خونریزی.راحت و بی درد سر😊

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

من یه بار دادم خالم برام زد خون اومد😑😓

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

اره میشه

چندین بار انجام دادم

الان دیگه درد نمیکنه😐

خب کم کم موم بزن

من صورتمو خودم انجام میدم

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

نکنید

من با اپیلیدی زدم زیر بغلم کیست مویی درست شد مجبور شدم برم زیر تیغ جراحی

خیلی لذت بخشه که زیر بغل آدم مثل بچگی هاش نرم و لطیف و سفید میشه

من باوجود درد زیادش اینکارو چندمرحله کردم چون واقعا بعدش حس خوبی داشت

اما دکترهم گفت که کار اشتباهی بوده کارم

2706