2733
2734
عنوان

باردارای هفته دوازده بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شنیدم آبمییوه شیرین بخوری زودتر تکون میخوره  منم خیلی هیجان زده واسه رفتن ب ان تی ک برای او ...

متصدی سونو خودش میگه چیز شیرین بخور

حتما با خودت ببر که مثل من دنبال سوپرمارکت نگردی

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
2731
ان تی رفتی ب منم بگو جوابشو  راستی باید مثانه پر باشه ؟

والا من که تماس گرفتم.پرسیدم گفت نه.رفتم اونجا باز پرسیدم،گفت نه.رفتم داخل دستیارش پرسید مثانت که خالیه ؟ گفتم آره.

سونو اول کرد گفت برو یه چی شیرین بخور.یه بستنی خوردم

.رفتم دستشویی .دوباره سونو کرد،گفت مثانت رو خالی کردی ؟گفتم آره.ناراحت شد گفت رحمت افتاده پایین من چطوری بچه رو ببینم؟

برو آب بخور.به دستیارش گفتم ، گفت نمیخواد بشین آخرین نفر میفرستمت.

منم رفتم تو ماشین نصف 1/5 نوشابه ⁦رو آب خوردم.تا نوبتم شد داشتم میترکیدم.سونو کرد اینبار راحت دیدش ، ولی نچرخیده بود .گفت برو شنبه بیا.

حتما قبلش یه لیوان اب بخور که تا نوبتت بشه اذیت نشی.تو خونه هم قبل حرکت دستشویی نرو.اگه بهت فشار اورد میتونی یکمی تخلیه کنی.

یه چیز شیرین حتما باخودت ببر.مواد ضدعفونی کننده هم ببر.

2738
والا من که تماس گرفتم.پرسیدم گفت نه.رفتم اونجا باز پرسیدم،گفت نه.رفتم داخل دستیارش پرسید مثانت که خا ...

باشه مرسی‌😘

خدایا شکرت به خاطر همه چیز ...عزیزانم را به تو میسپارم ..لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
والا من که تماس گرفتم.پرسیدم گفت نه.رفتم اونجا باز پرسیدم،گفت نه.رفتم داخل دستیارش پرسید مثانت که خا ...

شما ان تی رفتی؟

خدایا شکرت به خاطر همه چیز ...عزیزانم را به تو میسپارم ..لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
شما ان تی رفتی؟

سلام .آره رفتم .بازم دیده نشد.خسته شدم.اینبار چرخیده بود ، اندازه هارو هم دیدم زد ،آخرین مرحلش گفت برو مثانه رو خالی کن بیا.گفت نمیبینم.دوشنبه نوبت داد دوباره.

دو بار رفتم .از شش تا نه ونیم .با این همه مریض و کرونا.اعصابم خورد شد.

شاید برم پولم رو بگیرم برم جای دیگه.

سلام .آره رفتم .بازم دیده نشد.خسته شدم.اینبار چرخیده بود ، اندازه هارو هم دیدم زد ،آخرین مرحلش گفت ب ...

نگران نباش ان شالله ب سلامتی ببینیش   دعات میکنم بازم بیا بگو و عکس نی نی تو بزن اینجا منم دوشنبه میرم 

سلام. شبت بخیر. رفتی سونو ان تی یا نه؟ جنسیت رو بهت گفتن؟

سلام آره رفتم به جای دوشنبه یکشنبه رفتم ۱۱هفته و ۶ روز بودم خداروشکر همه چی خوب بود و چیزشیرین میرین هم نگفتن بخورم گفتن عادی بیا 

مربا برداشته بودم ک اگ گفتن بخورم ک اونم همسرم گفت ک گفتن نیازی نیس منم نخوردم 

جنسیت هم گفت کوچیکه ولی احتمال دختر هست

توچی رفتی؟ 

2706