2726
عنوان

باردارای هفته دوازده بیان

377 بازدید | 56 پست

حالت تهوعتون کم شده یکم یانه ؟

من احساس میکنم تو شکمم یه چیزی هس ولی شکمم بزرگ نشده فقط یکم بعضی وختام خیلی نفخ دارم و کلا میاد جلو 😂 ؟شما چی ؟

خدایا شکرت به خاطر همه چیز ...عزیزانم را به تو میسپارم ..لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

من چهارذه هفته م احساس میکنم تهوعم بیشتر شده از دوازده هفته حتی اوق زدنام شکم هم یه کوچولو بزرگ شده الان نی نی زیر شکمه چندهفتع دیگه میاد بالا😍😍😍

تیرماه 97 بعد از 10 .11 ماه اقدام ب کمک کلومیفن و لتروزول حامله شدم پوچ بود شهریور سقط شد😢خدایا ناامیدمون نکن😔22آبان 98 شروع دوباره.... خدایاشکرت که کنجد توو دلم کاشتی خودت برام حفظش کن دعا کنید قلب کنجدم تشکیل بشه باید هرروز آمپول انوکسان بزنم🙏قلب کنجدم تپید ❤️😍خدایا سالم بیاد بغلم این حس برای تمام زنای سرزمینم آرزو میکنم.💋💋💋💋💋دخترم دنیامه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عین منی 🤦‍♀️

الان ۱۵ هفتم ، یکم بهتر شدم ، ولی اصلا نفخ نمیکردم ، الان در حد انفجارم

رفتم دکتر ، میخواست معاینه کنه ، گفت واای چقد مثانه ت پره 😅😅

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
2728
من خیلی نداشتم .الانم نمیدونم داره تموم میشه یا هنوز شروع نشده. سونو ان تی رفتی؟

نه هنوز شما چی من دوشنبه میرم

خدایا شکرت به خاطر همه چیز ...عزیزانم را به تو میسپارم ..لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
من چهارذه هفته م احساس میکنم تهوعم بیشتر شده از دوازده هفته حتی اوق زدنام شکم هم یه کوچولو بزرگ شده ...

وای 😍ان شالله

عین منی 🤦‍♀️ الان ۱۵ هفتم ، یکم بهتر شدم ، ولی اصلا نفخ نمیکردم ، الان در حد انفجارم رفتم دکتر ، ...

معاینه یا سونو ؟

من الان ١٦ هفته ام... هفته ١٤ تهوع ام كم شد و شكمم خيلي كوچولو اومد جلو 

ووی خدا جون 😍خدا برات نگهش داره و سالم تو بغل بگیری 

نه هنوز شما چی من دوشنبه میرم

من دیروز رفتم.با کلی بدبختی و ترس.اصلا نمیدونستم امروز عید و تعطیل.

سه بار سونو کرد گفت برو شنبه بیا.بچه نمیچرخه نمیتونم تیغه بینی رو ببینم

بستنیم خوردم باز نشد.با اعصاب خراب اومدم شب فهمیدم امروز تعطیله.به شوهرم گفتم خداروشکر ندیدش و گرنه امروز از کجا باید آزمایشگاه پیدا میکردیم.

میگن نزارین معاینه کنن برای بچه ضرر داره

چه ضرری گلم

من بارداری دوم هست ، سر پسرم هم همین دکتر میرفتم ، خیلی دقیق هر بار با دستگاه صدای قلبش رو گوش میکرد ، فشار و وزنم رو میگرفت 

مشکلی هم نداشتم

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
من دیروز رفتم.با کلی بدبختی و ترس.اصلا نمیدونستم امروز عید و تعطیل. سه بار سونو کرد گفت برو شنبه بی ...

من شنیدم آبمییوه شیرین بخوری زودتر تکون میخوره 

منم خیلی هیجان زده واسه رفتن ب ان تی ک برای اولین بار نی نی مو ببینم 

راستی عکس سونو داری بفرس ببینم کیف کنم یذره

چه ضرری گلم من بارداری دوم هست ، سر پسرم هم همین دکتر میرفتم ، خیلی دقیق هر بار با دستگاه صدای قلبش ...

اهان اخه معاینه ک گفتی فکرم رفت معاینه از اونجا 😂میگن نزارین ضرر داره

2706