2737
2734
عنوان

باردارای هفته دوازده بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 56 پست
منم شنبه ۱۲ هفته ام تموم میشه قراره برم سونو.حتما باید چیز شیرین بخوریم و مثانه پر باشه؟

ازمرکز سونوت  بپرس ..واس من ن مثانه پر گفت ن چیز شیرین ...راستی اولین روزآخرین پریودیت چندم بود؟

خدایا شکرت به خاطر همه چیز ...عزیزانم را به تو میسپارم ..لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان حالم خوبه اما دوماه دیگ خیلی حالت تهوع دارم نفخم میکنم😍😍😍😅😅😂😂

ان شالله

خدایا شکرت به خاطر همه چیز ...عزیزانم را به تو میسپارم ..لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
2731
من ۲۶ دی بوده😊

سیزده هفته میشی امروز و شنبه سیزده هفته و دو روز چطور میگی دوازده هفته میشم؟

سلام خانوما انشالله که هم خودتون هم نینیاتون سالم و سرحال باشید .منم اخرین پری ۲۶ دی بود از هفته ی ششم ویار شدید دارم یک روز درمیون زیر سرمم و ابریزش شدید دهان دارم که کلافه م کرده دعا کتید زودتر تموم بشه. ۲۶ ام رفتم ان تی و خداروشکر همه چی خوب بود.ولی جنسیت معلوم‌نبود

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤
2740
بچه که از روز وول پریودی حساب نمیشه.برای من رو ۱۶ ام شکل گرفته و تخمک آزاد شده

مگ پریودیت با سن جنین یکی نیس؟

سلام خانوما انشالله که هم خودتون هم نینیاتون سالم و سرحال باشید .منم اخرین پری ۲۶ دی بود از هفته ی ش ...

منم ۳۰ دی و منم ویار دارم فقط دوسه نوع غذا میتونم بخورم اونم ب زور 🤤

توم ان شالله خوب میشی

بچه که از روز وول پریودی حساب نمیشه.برای من رو ۱۶ ام شکل گرفته و تخمک آزاد شده

منم روز ۱۶ امم لقاح بود ولی از روز اول پریودی حساب میکنن

مگ پریودیت با سن جنین یکی نیس؟

منم توی غربالگری جنینم یک هفته از سن پریود کوچیکتر بود 

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤