2733
2739
عنوان

میخوام طلاق بگیرم به خاطر بچه ام موندم

| مشاهده متن کامل بحث + 1288 بازدید | 116 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جدا نشو بچه گناه داره چطوری از دلت میاد ..

زندگی کن و مگه نمیگی کارمندی؟

پولاتو جمع کن برای خودت 

پا پس نکش جدایی کار اشتباهیه هم خودت تباه میشی هم بچت، شوهرت هیچی بسرش نمیاد 

خواهرانه بهت گفتم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2738

جدا نشو بچه گناه داره چطوری از دلت میاد ..

زندگی کن و مگه نمیگی کارمندی؟

پولاتو جمع کن برای خودت 

پا پس نکش جدایی کار اشتباهیه هم خودت تباه میشی هم بچت، شوهرت هیچی بسرش نمیاد 

خواهرانه بهت گفتم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

من بچه ام ده ماهشه و شوهرم کل زندگیش مادرشه و منو بچه امو فدای مادرش میکنه 'خیلی به طلاق فکر میکنم 'برعکس تو مادرشوهرم خیلی دوست داره بچه امو بگیره با پسرش باهم خوش و خرم زندگی کنن 'ولی من اگه از گرسنگی بمیرم بچه امو نمیدم دست کسی 'تو رو خدا طفل معصومو از خودت جدا نکن ظلمه 'بزار هرجور میخوان باشن ایشالا چوبشو میخورن 'تو و پسرت باهم زندگی کنین 'من اگه پول داشتم نمیموندم 'خودتو خسته نکن درست نمیشه شوهرت 'اگه هم بباد بگه پشیمونم 'فقط پنهون کار تر میشه و بس '

چرا گذاشتی تا حکم عدم تمکین برات بگیره چرا برگشتی تو که اومده بودن شراغت که برگرد خیلی اشتباه کردی میرفتی تو زندگی پدرشو در میاوردی تو زندگی مشاور میرفتی تا شوهرتو درست کنی وقتی نیستی چطور میخوای با مادر افعیش زندگیت درست بشه  

ریز ریز با زبون بازی طلا بخر برا خودت جمع کن. بعد برو سرمایه گذاری کن. اینجور که معلومه میخوان دکت کنن. یه کاری کن که اگه دکتم کردن بعد بفهمن یه چی بزرگی خریدی همه جاشون بسوزه.. 

💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

بگو🙂 بخند 🤗 زندگی کن 💃

من میگم ختم بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم رو بگو از یکشنبه شروع میشه خواسی توضیح بدم چطوریه آخه خیلیا ازش نتیجه گرفتن یکیش دخترخالم بود یکیش دوستم بود که یه حاجت سخت داشت خیلی عجیب این ختم حاجت میده من هنوز نگرفتم یعنی وقت نمیکنم بگیرم 

ببین نمازاتو بخون از خود خدا بخواه بگو همینطور که مهره حضرت فاطمه تو دل حضرت علی افتاده مهر منم تو دل شوهرم بنداز یبارم نمیدونم تو چه کانالی خوندم یکی میگفت غسل چهارده معصوم یکی بهش یاد داده انجام میده بعد انگشتشو میزاره سرش میگه هرکی کرده عاطل من میکنم باطل شوهر خیلی باهاش خوب شده