2737
2734
عنوان

حکایت حال خیلی از شماهاس😐😐

700 بازدید | 41 پست

حقیقت محض

جان جانانم که هم جانی و هم جانان من😍برا سلامتیم یه صلوات میفرستین خاله جونیا😘😘 منم براتون تو شکم مامانیم دعا میکنم🤲😇خدایا شکرت😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

حالا چراشماها😐

😕😕شب خوابیدم صب پاشدم دیدم ترکیدم .همینقدر ناجوانمردانه😐😐                                                   از وقتی رفتی هر یک دقیقش60 ثانیهمیگذره😭😭😭                                                     تلخ ترین جمله بازی های کودکی :  تو نخودی باش،لامصب قدرت تخریبش از بمب هیوریشیما بیشتربود😐😐😐 
2738
حالا چراشماها😐

خو خودم ک اینطوری نیسم اخه

جان جانانم که هم جانی و هم جانان من😍برا سلامتیم یه صلوات میفرستین خاله جونیا😘😘 منم براتون تو شکم مامانیم دعا میکنم🤲😇خدایا شکرت😊

اتفاقا ثروتمنداهم مارک میپوشن ولی خودشونو خفه نمیکنن

مثلا اگر یه کیف چندمیلیونی دارن با افتخار چندبار میپوشن نه اینکه یه بار بپوشن بگن تکراری شد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
دقبقا. حتما خودش میلیونره

من؟؟؟؟😂😂 گورم کجا بود ک کفنم باشه خاهرم

لابد خودت همینطوری عزیزم 😊

ما هم کارمندیم ولی بنظرم آدم باید احمق باشه که با پول کارمندی از سرتا پا لباس مارک بپوشه.مگر اینکه خونه و ماشین و همه چی از قبل داشته باشه و احتیاجی به پول هاش نداشته باشه

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2706