2737
2739
عنوان

شمام تو ورزش كردن تنبليد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 48 پست
همه اینا ک گفتی رو انجام میدم  اره روزی ۴۰ دقیقه زیاده یعنی،؟  اره تازگی ازمایش دادم همه ...

عه 

چجوري ديگه برنگشت؟ورزش هم ميكردي؟

الان ورزش ميكني؟؟

معلم ابتدایی. و  مدرس زبان هستم...سوالی داشتید خوشحال میشم کمک کنم😊
ترست مسخرست مثل این میمونه بگی من بچه دار نمیشم چون ممکنه بمیره یا ناقص باشه این همه ادم دارن ورزش ...

نه خب همون هم باشگاهيتون بسيااااار بدنش ورزيده بوده ك تونسته بسازه بعد زايمان

يني بسيار عضلاتش سفت بوده ك همونم حداقل يك سال تمرين مداوم ميخاد و همون هم اگه سه ماه انجام ندي عضلاتت اب مياره و شل ميشه و هزار برابر بدتر از قبل ميشه

ايناس ك باعث ترس منه 

چون ديدم ول كردن ورزش چقد بدتر عادت داده بدنمو و بعد يه ماه انجام ندادن عضلاتم ريخت

اره ايده الش اينه ك هميشه ورزش كني

ولي عادت دادن بدن تا اين حد يكم برام استرس داره

اونو نميدونم چيكار كنم

شما چ ورزشايي ميكني؟؟چن دقيقه؟هرروز؟؟و چند وقته؟؟باشگاه يا خونه؟؟

اينا سوالاي من از شماست😅راسي تا حالا ورزش رو ول كردي ببيني چي ميشه؟؟رژيمم داريد؟؟؟؟

معلم ابتدایی. و  مدرس زبان هستم...سوالی داشتید خوشحال میشم کمک کنم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه خب همون هم باشگاهيتون بسيااااار بدنش ورزيده بوده ك تونسته بسازه بعد زايمان يني بسيار عضلاتش سفت ...

عزیزم تو فقط داری خودتو گول میزنی برای خودت دلیل های الکی میاری که نری‌باشگاه

هر آدمی ممکنه به دلیل اسیب های فیزیکی ورزشو ول کنه و دوبازه شروع کنه و خیلی زود میتونه به شرایط عادی برسه

ولی کسی که اصلا ورزش نکنه بدنش اصلا اماده نیست

من حدود ۱۱ ۱۲ ساله که هرروز میرم باشگاه حتی تو این قرنطینه که تعطیل شده میرم باشگاه پیش شوهرم دوتایی

قبلا رزمی الان بدنسازی خیی سبک البته فیتنس

رژیم نه چون استایلم لاغره

نه تاحالا ول نکردم ول کنم هم هیچیم نمیشه

تا دلت بخاد تو این سالها خانمایی رو دیدم که زایمان کردن بعد یکی دوسال برگشتن باشکاه دوباره بدنشون رو ساختن

I am a queen because I have a cute mad king
2731