2737
2739
عنوان

بارداریمو به هیشکی نگفتم حتا شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1871 بازدید | 87 پست

خوب شاید شکمش کوچیکه .من نه ماه باردار بودم رفتم مرکز بهداشت گفت وا مگه میشه این شکم واسه زن پا به ماه باشه غیر ممکنه ماهت گم کردی دو هفته دیگه دخترم با وزن ۳۲۵۰ دنیا اومد😁

عضویت من سال ۹۲ بوده ولی کاربریم ترکیده😢

واقعا عجیبه پس ازمایش ها سونا ها تو چطور میری از حالت نمیفهمه از تغییر شکمت مگه میشه من که باورم نمیشه شوهرت ندونه 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
شورتشو که نگاه نمیکنه😂😂 الکی میگه پریودم به شوهرش

خب شوهرمنم شورتمو ک نگاه نمیکنه😂😂اما بازم بنظرم غیرعادیه پنججججج ماااه

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
2740
ولی فکرکنم خیلی ناراحت بشه  بگو خودمم تازه فهمیدم تازه ازمایش دادم

عاقلانه ترین راه همینه واقعا 

استارتر گوش کن ب حرف این خواهرمون

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
بنظر منم محاله

منک هرچی بیشتر فکرمیکنم بیشتر مغزم میپوکه😂😂ترجیح میدم ترک تاپیک کنم ب نشانه اعتراض😁😁

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
2706