2733
2734
عنوان

بارداریمو به هیشکی نگفتم حتا شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1881 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره نه کلا تا ۴ ماهگی به زور شیرش دادم که خودم ۸ هفته بودم دیگه نه بدن من میکشید نه پسرم میخورد  ...

انشالا بسلامتی عزیزم ولی زودتر ب شوهرت بگی بهتره

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
من پنج ماهمه کل بیمارستانا ومطبا و سونوگرافیارو رفتم 😄😄حالاهم ک میگن آب دورش کمه مشخص نیست بمونه ی ...

عزیزم اب انار و طالبی و سیب و هویج و استراحت مطلق

2731
ایشالا خیره... بنظرم بهش بگو... شاید عکس العملش اون چیزی نباشه که تو انتطار داری... من شوهرم بفهمه ...

شوهر من از مسئولیتش فراریه .... الانم همه چیز بچه ها با خودمه و البته حرف پدرشو خانوادشم هست که دومیو میگفتن چرا زود اوردی 

واا ی منم😂😂😂😂خاک توسرم...دوماهم بودب همه گفتم حاملم😂

من بارداری اول و دومم و ۵ ماهگی به خونواده شوهرم گفتم چون چادریم نمیدونستن فک میکردن ۲ ۳ ماهمه

عزیزم به نظرم بهش بگو اگه پس فردا خودش بفهمه تازه کلی سرزنشت میکنه بهتره زود تر بهش بگی قبلش هم میتو ...

نمیکنه کنار میاد باهاش تا اون موقع نق زدنششو نداره فقط خخخ

وقتی درکش پایینه یا استرسیه نگی بهتره خودت راحت تری

اره عزیزم می‌خوام توعمل انجام شده بزارمش

لعنت به اون شب که تو گفتی دیگه برنمیگردم لعنت به اون شب تا خود صبح گریه میکردم