2733
2734
عنوان

شوهرم باهام حرف نمیزنه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 4986 بازدید | 131 پست
الان خیییییلیییی از اولش بهتر شده قبلا واقعا غیر قابل تحمل بود بعضی وقتا یاد گذشته ک میوفتم تعجب میک ...

خب ببین از چی ناراحته که اینجوری بهونه میگیره و سعی داره جلب توجه کنه

چون میدونه بعد از هربار قهرش، شما میری سمتش

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
عزیزم بی محلی کن اصلا مهم نباشه برات نمیره سرکار نره فداسرت بالاخره قرار نیس که از گشنگی بمیره مجبور ...

چیکار کردید درست شد؟ دوست پسر منم کوچیک ترین کاری که برخلاف میلش باشه انجام بدم قهر میکنه گاهی هم بی حوصله اس قهر میکنه چن روز، بیشتر من میرم منت کشی گاهی هم اون میاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازین میمونامتاسفانه زیاده

از همه بدتر اینه که بعضیا ت دوران نامزدی و آشنایی میبینن طرف یه مسئله کوچیکو بزرگ میکنه و زیادی عصبانی میشه و میخاد دست بلند کنه بازم رابطه رو ادامه میدن نمیگن این الان اینطوری کنه فردا خونه تنها شیم چیکار میکنه اصلا عبرت نمیگیرن همینجا یه خانوم کامنت گذاشته شبیه دوست پسر منه میگم میبینی عبرت بگیر خو میگه نمیتونم جداشم 😐 اصلا چه وضعیه

به نظرم جدایی تنها راهشه ، تو اومدی دنبال راه حل ، اون که راه حل نخواسته ! ینی قراره اون همسنجوری بم ...

دقیقا خودم میدونم ادامه این زندگی خیلی اشتباهه و واقعا مثل یه باتلاق میمونه وقتی ب این فکر میکنم ک تز این مرد بچه دار بشم دیوانه میشم 

ولی همش از طلاق واهمه دارم نمیدونم چرا میترسم با این که وقتی میرم خونه بابام حالم خیلی بهتره

خدایا میدونم که هوامو داری 😔
2731

وقتی میگه نمیرم سرکار تو هم به جای اینکه التماسش کنی بگو به درک نرو عرضه نداری عین ادم زندگی کنی فقط بلدی مثل بچه دو ساله قهر کنی لج کنی بعدش دیگه محلش نزار تا حالش سرجاش بیاد ببین شوهرمنم خلی قهر می کرد حتی شبا جاشو جدا می کرد منم اصلا معذرت خواهی نمی کردم به جاش انقدر مسخرش کردم مثلا می گفتم اگه قهر می کنی نیا خونه برو پیش مامانت وسایلاتم جمع کن برو حالا منم شاید دلم سوخت اومدم دنبالت ی دسته گلم برات میگیرم بعد حسابی بهش می خندیدم و از خودش بدتر قهر می کردم محلش نمیزاشتم غذا براش درست نمی کردم اونم دید این وضع نمی تونه تحمل کنه دیگه قهر کردن و ترک کرده

چیکار کردید درست شد؟ دوست پسر منم کوچیک ترین کاری که برخلاف میلش باشه انجام بدم قهر میکنه گاهی هم بی ...

بی محلی یبار که قهر کرد نرفتم منت کشی بعد چن روز بالاخره خود بخود شروع کرد حرف زدن بخدا مماها از سرشونم زیادیم

هزاربارلم ازدواج کنیم اون مردی ک لایق ما باشه رو پیدا نمیکنیم بعنی خدا نیافریده ک پیداش کنیم .  مشاوره بهترین راهه . کاش منم میتونستم برم . نه پولشو دارم ن مشاورش تو شهرمون هست . شوهرم طوری شده جاریام میگن این پسر بود خوب بود مهربون بود بعد ازدواجش اینطوری شده . 

از همه بدتر اینه که بعضیا ت دوران نامزدی و آشنایی میبینن طرف یه مسئله کوچیکو بزرگ میکنه و زیادی عصبا ...

عزیزم گفتم که شرایط من فرق داره، شما نمیدونید، دوس پسر منم شبیه شوهرشه ولی نه تا اون حد که سرکار نره و یا اصلا فحش نمیده حتی کوچیک ترین بی احترامی نمیکنع

2740
نه انشاالله این دفعه رفتم دیگه تمومش میکنم چون بار آخر که برگشتم تقریبا دوسال پیش بود بهش گفتم اگه ا ...

جدا شو هم جوونی هم بچه نداری ایشالا یکی خوبش بعدش گیرت میاد چیکار داری آدم مریضو از من گفتن دنبال مشاور و راه حل نباش چون آدما عوض نمیشن فوقش چند ماه یا یه سال میتونه عوض شه فریبت بده نری بعدا دگ جات محکم شه دوباره همون اش همون کاسه 

خب ببین از چی ناراحته که اینجوری بهونه میگیره و سعی داره جلب توجه کنه چون میدونه بعد از هربار قهرش، ...

من الان قشنگ میدونم از چیا ناراحت میشه و اصلا بهانه دستش نمیدم ولی خب منم آدمم بعضی جاها ممکنه خطا بکنم 

کل فکرم شده این آقا خودم رو فراموش کردم

خدایا میدونم که هوامو داری 😔

اسی من تو بطن رابططتون نیستم و نمیخوام نسخه بپیچم. 

آخرین راه ممکن که خودتم بهش فکر میکنه طلاقه دیگه، خب انشالله که زودتر از اون مرحله مشکلت حل شه❤️

اگه خواستی جدا شی هم باید قوی باشی و اعتماد ب نفس

به نظرم یه مدت روی خودت کار کن، نه به خاطر شوهرت، اول بخاطر خودت و توانایی هایی که شوهرت ازت گرفته

این تاپیکم من دوست داشتم انشالله که بدردت بخوره 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2312834/خانم-خوشگلایی-که-حس-میکنن-زندگیشون-سرد-شده-بیان-یه-لحظه

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
دقیقا خودم میدونم ادامه این زندگی خیلی اشتباهه و واقعا مثل یه باتلاق میمونه وقتی ب این فکر میکنم ک ت ...

الان که جوونی جدا شو ، اگه سنت بره بالا شاید امیدی نباشه که بازم خواستگار داشته باشی ... جداشو الان همه توی همین رنج سنی دوباره ازدواج میکنن ... وگرنه اگه بچه داشته باشی مطمئن باش بچه هات درست تربیت نمیشنو باید به خاطر اونا هم غصه بخوری 

2706