2737
2739
عنوان

از خودم بدم میاد..........

189 بازدید | 15 پست

همه بابابزرگ من هم دارم هم انگار ادم نیستم وجود ندارم بابا به پیر به پیغمبر هر کی زود ازدواج می کنه به من ربطی نداره خستم کردن بابا من اصلا می خوام ازدواج نکنم برم بمیرم 

هر موقع کسی ازدواج می کنه دورو اطراف سن منه هی می گن تو اخر می ترشی مشکل داری ازدواج می کنی 

یه بیمارستان بودم سر همین داییم زنگ زده بود می گفت تو همش مریضی بابابزرگم م یگفت خودشو زده به مرضی به مامانم گفتم می خوام تنها بمونم یه شب توبیمارستان بدون همراه بودم فقط به حال خودم گریه می کردم که اصلا برای کسی ارزش ندارم 

عزیزم

ایشالا وضع زندگیت خوب بشه ورفتاراشون اصلاح بشه

برات صلوات میفرستم🍉

گر نگهدار من آنست که من میدانم                                           شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم حدود چهل سالمه مجردم. بیماریت چی بود بستری شدی؟؟دیدم ادم کوتوله و تالاسمی و ... ازدواج کردن. رو ...

عیب نمی زارم اخه تو خودت اذیت نمی شه هی بهت توهین کنن حالا به کنار ناراحتی من مامانم حرص می خره 

عیب نمی زارم اخه تو خودت اذیت نمی شه هی بهت توهین کنن حالا به کنار ناراحتی من مامانم حرص می خره  ...

محدود کن مهمونی رفتنو. از خونوادمم حرف به دل نمیگیرم چون باعثش اونا هستن. تف سر بالا

2740
محدود کن مهمونی رفتنو. از خونوادمم حرف به دل نمیگیرم چون باعثش اونا هستن. تف سر بالا

چهقدر محدود من شاید سالی 1 بار ببینمشون چون اینجا نیستن

یه هواسم نبود غذا می ذاشتم دستم سوخت من عادت دارم به این دست سوختنبرای همین برام مهم نبود داشتم کارم رو ادمهمی دادم بابابزرگم برگشته می گه از بس دست و پا چلفتی هستی یه غذا درست نمی تونیکنی همینه کسی نمی یادبگبرتت البته ناراحت شدم اون شب حتی شام به اون خوش مزگی که زحمت کشیدم رو نخوردم ولی پشیمون شدم

چهقدر محدود من شاید سالی 1 بار ببینمشون چون اینجا نیستن یه هواسم نبود غذا می ذاشتم دستم سوخت من عاد ...

اخی. دستت درد نکنه. بابابزرگا مال عهد بوقن به دل نگیر . من وقتی همه سر کارن کارامو میکنم نپیچن به پر و پام چون خانه داری میکنم.

حرف تمومی نداره 

منم ۸سال بچه نداشتم کلی حرف شنیدم کلی دلمو شکستم 

بعدم که تو ۱۸ماهگی دخترم تصادف کردیم و دخترن صدمع جوپدی دید بازم میگفتن 

نتونست یه بچرو نگه داره دست پاچلفتیه و..‌

ولی خدا خودش شاهده و چوب خدا صدا نداره 

یکی که این حرفو زده بود بعد از چند وقت بچش تشنج میکنه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
حرف تمومی نداره  منم ۸سال بچه نداشتم کلی حرف شنیدم کلی دلمو شکستم  بعدم که تو ۱۸ماهگی دخ ...

واقعا بی ملاحظه عمل می کنن فقط می خوان تیکه بندازن می میرن یه دقیقه دنون رو جیگر بذارن

2706