2733
2734
از منم دقیقا همینجوری میشد به ثانیه نکشیده 

انشالا بسلامتی مبارک باشه 

ولی من از عصری یکم نگرانم یکم خونریزی دارم میترسم 

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم روز موعد آز دادم 82 بود..سه روز بعد تکرار کردم شد 200تبریک میگم عزیزممممم😍😍😍😍😍😍😍😍برای من ...

میشه راهنماییم کتی چطوری تیکر بارداری گذاشته من هرچی میزنو میزنه ذخیره سد اما نمیاذ 

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
2731
مرسی از من که دیگه بزرگ شدن  شما حتما برو سونو عزیزم شنبه برو الانم خودت استراحت کن

مرسی فدلت شم 

خدانگهش داره 

2738
گلم اگه بتا دو برابر بشه بارداری نرماله ولی باید حتما توی ۲۴ ساعت حداقل دوبرابر شده باشه

تو نت که زده هر 48ساعت باید دوبرابر شه،دکترم میگفت باید بعد از 48ساعت آزمایش رو تکرار کنی

جانِ مادر خوش اومدی به زندگیمون❤👣میشه واسه سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستی؟
میشه راهنماییم کتی چطوری تیکر بارداری گذاشته من هرچی میزنو میزنه ذخیره سد اما نمیاذ 

خب از تو نی نی سایت من اونجا که نوشته درج وضعیت

جانِ مادر خوش اومدی به زندگیمون❤👣میشه واسه سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستی؟