2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم سریع به دقیقه هم نکشید اینجوری شد 

انشالله ک بسلامت ب دنیاش بیاری واسه ماهم دعا کن

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2731
رفتم از دادم hcg 72بود البته روز موعدمه

منم روز موعد آز دادم 82 بود..سه روز بعد تکرار کردم شد 200تبریک میگم عزیزممممم😍😍😍😍😍😍😍😍برای منم دعا کن هفته دیگه میرم سونو قلب

جانِ مادر خوش اومدی به زندگیمون❤👣میشه واسه سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستی؟
مبارکه گلم بالای ۵۰ مثبته. اگه توی ۲۴ ساعت دوبرابر بشه یعنی بارداریت سالمه و نی نی تند تند داره رشد ...

عزیزم امکانش هست بتا بره بالا طبیعی ولی بارداری پوچ باشه؟

جانِ مادر خوش اومدی به زندگیمون❤👣میشه واسه سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستی؟
ببین خودتم جای دیگه اومدی تاپیکتو گذاشتی اما از اون دوستمون ناراحت شدی ک چرا یه سوال خارج از بحث از ...

دقت کنی اولش معذت خواهی کردم بعدم ناراحت نشدم 

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2740
این بی بی چکم الان این جوری شده رفتم از دادم خدا کنه مثبت باشه

این یکی مثبته 

مباااارکت باشه 

التماس دعا موقعی ک این خبر خوش رو به بقیه میدی و تودلت ذوق میکنی موقع اذیتای بارداری و زایمان 🙏

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💞🎊🎊خدایا همه نینی ها سالم ب دنیا بیان سالم بزرگ بشن و عاقبت بخیر الهی امین🤲
چون خستم از زندگی

واقعا واسم سواله تو این تاپیک چکار میکنی.واقعا روت میشه جایی که هیچ جایی ندارید میرید.خدا به داد همسراتون برسه ک شوهراشونو باید از جمع زنونه جمع کنن.چقد چندشید

انشالله ک بسلامت ب دنیاش بیاری واسه ماهم دعا کن

چشم فداتشم 

چون خودم منتظر بودم واسه همه منتظرا دعا میکنم عزیزم

خانوم علی آقا..👩‍❤️‍👨. مامان دوتا گل پسر آرمان، آریا👨‍👩‍👦‍👦
2706