2733
2734
عنوان

دعاکنید خدا امشب منوببره پیش خودش

| مشاهده متن کامل بحث + 2101 بازدید | 128 پست
کاری ازدستم برنمیاد که حتا گدرمادرشم ازش حساب میبرن ...بقران نمیدونم چجوری شرایطمو توصیح بدم فقط لطف ...

وقتی انقد نا امیدی از خدا میخام کمکت کنه عزیزم همین

اخی یاد گرفتم امضا بزارم لی لی لی😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی خودکشی کردم باترامادول تو کمابودم البته چیزی یادم نمیاد ولی گاهی وقتا احساس میکنم ی صحنه هایی و ...

دیر یا زود هممون می میریم 

اما این مردن به معنی تموم شدن نیست 

ما هیچ وقت نمی میریم فقط جابجا میشیم و از بدن مادی جدا می شیم 

پس اگر مشکلات روحی و فکری داری باید با مطالعه ... مراقبه و مناجات شجاعانه و به مرور حلشون کنی وگرنه چیزی عوض نمیشه و ممکنه خدای نکرده دردهای روحی حتی اون ور هم ادامه پیدا کنه 

چون الان دردت جسمانی نیست که با مردن دیگه حسش نکنی 

دردت تو خودت و خودت باید قدرت شفای درونیت رو از خدا بخوای

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
چرا من روزی دو سه بار خودزنی میکنم😶 همچین میگی تا حالا خودزنی ندیدید انگار یه چیز خیلی عادیه😀

بله عکساش زیاده

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728
تا حالا خود زنی ندیدم و فکرشو هم نمیتونم بکنم که چجوری یه نفر میتونه با خودش اینکارو بکنه من دلم نمی ...

شرایط زندگی ادما فرق داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
خوب تا حالا ندیدم، ن خود زنی کردم، ن کتک خوردم حتی از بابام.

افرین به تو 

ولی هست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

به خداهمه ی ماپرمشکلاتیم.بنده ی بدون مشکل به خدا سرخم نمیکنه.منم مشکل داشتم حتی توفکرخودکشی بودم ولی این راهش نیس گره ای که بادست بازمیشه چرابادندون بازکنی.فرار ازپدرباعث شده گیرهمچین مردی افتادی فرار ازهمسرباعث خودکشی که آخرش برزخ. 

خودکشی ته بی ایمانی ته ضعف .چرااختیارتو دادی دست شیطان که داره به جات تصمیم میگیره. باعقل خودت پیش برو درهمه جااول خدارودرنظربگیر خدابنده های خوبشوبیشتر امتحان میکنه. 

یه مروری به زندگی اماما بنداز.ازکوچیکترینش علی اصغر. گرفته. رقیه. علی اکبر. زینب حسین حسن. ابوالفضل. آخه کدومش وبگم بلکه سرعقل بیای ودست ازاین بچه بازیت برداری و زندگیتوبساز 

الهی تاکرم تودرمیان است ناامیدی حرام ❌❌❌❌❌❌❌❌